1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Audi R8
  5. Lamborghini Gallardo vs Audi R8 - Tor Jastrząb

Lamborghini Gallardo vs Audi R8 - Tor Jastrząb

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 2 okrążenia
Cena: 779 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00006739

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo i Audi R8 po Torze Jastrząb w Radomiu

Odkryj w sobie nowe emocje, zasiadając za kierownicą kolejno Lamborghini Gallardo i Audi R8. Samochody te od lat przykuwają uwagę miłośników szeroko pojętej motoryzacji, zachwycając ich swoimi nieziemskimi parametrami, oferującymi zawrotne prędkości, błyskawiczne przyspieszenie do setki oraz zapierający dech w piersi, luksusowy design.

Lamborghini Gallardo i Audi R8

O Lamborghini Gallardo nikt nie powie, że to zwyczajny samochód. Poza przyciągającą wzrok, opływową, drapieżną konstrukcją można uznać je za jedno z najszybszych aut dostępnych w ofercie toru. Osiąga ono prędkość maksymalną dochodzącą do 315 km/h, a to wszystko dzięki silnikowi o mocy 560 KM i pojemności 5,2 litra.

Równie zjawiskowo prezentuje się Audi R8, który z mocą 430 KM powiezie uczestnika eventu po torze z prędkością do 302 km/h, a przy tym rozpędzi się do setki w jedyne 4,6 sekundy.

AUDI R8

DANE TECHNICZNE

LAMBORGHINI GALLARDO

302 km/h

Prędkość max

315 km/h

4,2 l V8

Silnik

5,2 l

4,6 s

Przyśpieszenie do 100 km/h

3,4 s

430 KM

Moc

560 KM

Tor Jastrząb w Radomiu

Autodrom Jastrząb został utworzony w odległości około 30 kilometrów od Radomia. Celem jego powstania było wygospodarowanie miejsca dla entuzjastów motoryzacji, którzy pragnęliby zrzeszać się na licznych eventach, imprezach i zjazdach. Obiekt powstał z myślą o fanach szybkich samochodów oraz osobach chcących szkolić się w prowadzeniu różnorodnych pojazdów. Pętla wyścigowa spełnia najwyższe standardy jakości. Znajduje się na wydzielonym terenie, obejmującym łącznie 21 hektarów. Autodrom jest przestrzenią, gdzie można potrenować jazdę, a także przetestować odpowiednio przystosowane maszyny sportowe. Tor Jastrząb mierzy 3500 metrów długości i jest pokryty asfaltowo-szutrową nawierzchnią, a na wyodrębnionych 2400 metrach czystego asfaltu można wypróbować samochody stworzone do osiągania ogromnych prędkości.

Voucher na prezent

Swój voucher dostaniesz na adres mailowy, gdzie pojawi się kupon w wersji cyfrowej, przeznaczonej do wydruku. Zamiast tego możesz skorzystać z opcji vouchera z tradycyjną wysyłką, a my zapakujemy go w ozdobną kopertę.

Bezpieczeństwo

O twoje bezpieczeństwo zadba instruktor, z którym przejdziesz krótkie szkolenie. Następnie będzie ci on towarzyszył jako pasażer podczas twojej przejażdżki. Przydzielona ci osoba zadba o przebieg i realizację eventu, zapewniając uczestnikowi komfortowy i bezpieczny pobyt na terenie Autodromu.

Jak wygląda realizacja

  • Realizacja vouchera polega na okazaniu go w biurze obsługi klienta i dokonaniu rejestracji.
  • Przed jazdą uczestnik odbywa szkolenie z zasad bezpieczeństwa, by później móc cieszyć się komfortową jazdą.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: