Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Audi R8
  5. Lamborghini Gallardo vs Audi R8 - Tor Łódź

Lamborghini Gallardo vs Audi R8 - Tor Łódź

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006753

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo i Audi R8 na torze w Łodzi

Nie zastanawiaj się dłużej i wybierz voucher na ekstremalną przejażdżkę Audi R8 i Lamborghini Gallardo. Już nie musisz się zastanawiać. czy w przypadku sportowych samochodów najistotniejsze jest wykorzystanie innowacyjnej technologii, czy też ważniejszy jest ogólny zamysł konstruktorów i parametry, jakimi może poszczycić się auto. W przypadku maszyn stworzonych przez włoski i niemiecki koncern doświadczysz po trochu wszystkiego, zachowując z tej przygody wspaniałe wspomnienia.

Lamborghini Gallardo i Audi R8

Niemiecka myśl techniczna już od lat wzbudza podziw wśród osób w szczególny sposób interesujących się motoryzacją. Gratką dla nich będzie z pewnością silnik o mocy 430 KM oraz możliwość dobicia do setki w mniej niż pięć sekund, czym może się poszczycić Audi R8.

Entuzjaści zjawiskowych maszyn, takich jak Lamborghini Gallardo ucieszą się na wieść o tym, że samochód, którym będą mogli pokierować, osiąga prędkość maksymalną dochodzącą do 315 km/h, co jest zasługą silnika o mocy aż 560 KM.

AUDI R8

DANE TECHNICZNE

LAMBORGHINI GALLARDO

302 km/h

Prędkość max

315 km/h

4,2 l V8

Silnik

5,2 l

4,6 s

Przyśpieszenie do 100 km/h

3,4 s

430 KM

Moc

560 KM

Tor w Łodzi

Łódzki tor wyścigowy cechuje się asfaltową nawierzchnią, rozciągającą się na całe 1050 metrów, stwarzając tym samym idealne warunki do przeprowadzania testów sportowych samochodów. Pętla obejmuje siedem zakrętów (5 w prawo i 2 w lewo), a ponadto posiada 200-metrową prostą, która pozwala dogłębnie sprawdzić możliwości prowadzonego auta. Bonusową atrakcją jest zróżnicowanie poziomów w obrębie trasy. Na terenie obiektu znajduje się Ośrodek Doskonalenia Technik Jazdy, gdzie kierowcy mogą potrenować umiejętności przydatne w trakcie jazdy w trudnych warunkach.

Voucher na prezent

Zrób swoim bliskim niespodziankę i zamów voucher z wysyłką do domu lub skorzystaj z wersji cyfrowej vouchera, wysyłanej na maila i gotowej do samodzielnego wydrukowania.

Bezpieczeństwo

Na teren toru wyścigowego w Łodzi nie mają wstępu osoby postronne, czyli takie, które nie biorą udziału w evencie. W związku z tym po przybyciu na miejsce każdy posiadacz vouchera dokonuje swojej rejestracji jako uczestnik. Później przechodzi szkolenie z zakresu zasad bezpieczeństwa. Swoje jazdy kierowcy odbywają w obecności specjalnie przydzielonego im instruktora, który na każdym etapie realizacji będzie służył im pomocą i radą. Wyjaśni wszelkie wątpliwości, jakie pojawią się podczas pobytu uczestnika na terenie ośrodka.

Jak wygląda realizacja

  • By zrealizować swój voucher, dokonasz swojej rejestracji w biurze obsługi mieszczącym się przy torze.
  • Poczekasz przy zaparkowanych samochodach na jazdę i przejdziesz krótkie szkolenie z zakresu zasad bezpieczeństwa.
Dowiedz się wiecej dzięki naszemu blogowi
Lamborghini — marka, która zmieniła zasady gry

Gotów na ekscytującą podróż przez historię Lamborghini? Świetnie, bowiem dzisiaj wejdziemy do świata kultowej marki motoryzacyjnej z siedzibą we Włoszech, która na nowo zdefiniowała luksus i osiągi. Od momentu powstania w 1963 roku Lamborghini jest siłą, z którą należy się liczyć. Firma niejednokrotnie kwestionowała status quo i przesuwała granice tego, co jest możliwe w samochodach sportowych. […] Więcej

Prezent dla fana motoryzacji — TOP 8 pomysłów, którymi go zaskoczysz!

Nie masz pojęcia, jaki prezent urodzinowy lub prezent świąteczny dla fana motoryzacji będzie najlepszy? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. Specjalnie dla ciebie stworzyliśmy artykuł, w którym znajdziesz 8 oryginalnych pomysłów na niezapomniane podarunki. Gwarantujemy, że obdarowana osoba długo ich nie zapomni, a ponadto będzie cię kojarzyła z bardzo przyjemnymi doświadczeniami. Przeczytaj artykuł i […] Więcej

Prezentownik motoryzacyjny. Najlepsze pomysły na prezent motoryzacyjny

Masz wśród bliskich fana motoryzacji, a pomysłu na prezent wciąż brak? Nie wpadaj w panikę! Poniżej przygotowaliśmy dla ciebie kilka propozycji, które na pewno przypadną do gustu entuzjastom szybkich samochodów. Tym bardziej, że nie są to prezenty tradycyjne, tylko zaliczające się do kategorii tzw. „przeżyć”. A co będzie idealnym przeżyciem dla fana motoryzacji? Oczywiście jazda […] Więcej

5 powodów, dla których powinieneś zacząć ścigać się na torze

Bezpieczeństwo – Twoje i innych Dla doświadczonego kierowcy szybka jazda wydaje się bardzo prosta. Istnieje wiele internetowych poradników, w których możemy dowiedzieć się na czym polega nadsterowność, podsterowność oraz co powinniśmy zrobić, gdy pojazd traci przyczepność. I w teorii zazwyczaj wydaje się to banalne, szczególnie dla doświadczonych kierowców. Schody zaczynają się, gdy nagle w trakcie […] Więcej

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.