1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Audi R8
  5. Lamborghini Gallardo vs Audi R8 - Tor Kraków

Lamborghini Gallardo vs Audi R8 - Tor Kraków

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 6 okrążeń
Cena: 1859 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00006745

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo i Audi R8 na torze w Krakowie

Przejażdżka samochodami wysokiej klasy, jakimi są Lamborghini Gallardo oraz zjawiskowe Audi R8 to niezapomniana przygoda dla każdego, kto choćby w najmniejszym stopniu interesuje się motoryzacją lub po prostu uwielbia przebywać w pobliżu pięknych, luksusowych samochodów. Posiadacz vouchera zasiądzie za kierownicą obydwu aut, aby poczuć ogromny zastrzyk adrenaliny.

Lamborghini Gallardo i Audi R8

O Lamborghini Gallardo można z całą pewnością powiedzieć, że jest szybkie. Osiąga bowiem prędkość maksymalną 315 km/h, a przy tym dobija do 100 km/h w jedyne 3,4 sekundy.

Z kolei Audi R8 zaimponować może mocą swojego ośmiocylindrowego silnika, wynoszącą 430 koni mechanicznych, która pozwala na osiąganie prędkości dochodzących do ponad 300 km/h.

AUDI R8

DANE TECHNICZNE

LAMBORGHINI GALLARDO

302 km/h

Prędkość max

315 km/h

4,2 l V8

Silnik

5,2 l

4,6 s

Przyśpieszenie do 100 km/h

3,4 s

430 KM

Moc

560 KM

Tor w Krakowie

Tor wyścigowy zlokalizowany jest w odległości ok. 16 kilometrów od Krakowa. Obiekt wybudowano dzięki inicjatywie wicemistrza Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów. Pętla wyścigowa pokryta jest asfaltową nawierzchnią. Trasa rozciąga się na 1500 metrów długości, a jej szerokość opiewa na 12 metrów. Kierowcy napotkają na niej  aż 9 zakrętów (6 w lewo, 3 w prawo). Ponadto, na trasie znajdą 200-metrową prostą, dającą szansę na swobodne rozpędzenie się testowanym samochodem. Pogłębieniu ekstremalnych wrażeń sprzyjają płyty poślizgowe, na których można przećwiczyć jazdę w trudnych warunkach.

Voucher na prezent

Do wyboru masz dwie opcje otrzymania vouchera – na swój adres e-mail lub pod wskazany domowy adres, na który za pośrednictwem poczty przyjdzie kupon zapakowany w ozdobną kopertę.

Bezpieczeństwo

Na teren krakowskiego toru wyścigowego wstęp mają tylko uczestnicy aktualnie odbywającego się eventu motoryzacyjnego, do których zaliczają się również właściciele voucherów. Samochody oraz tor są regularnie sprawdzane, a ich przegląd dokonywany jest przez fachowców. Przed jazdą uczestnicy odbywają krótkie szkolenie, a później udają się na przejażdżkę wraz ze swoimi instruktorami, którzy towarzyszą im przez cały czas, zasiadając w aucie na miejscu pasażera. Dzięki temu rozwiązaniu każdy kierowca może poczuć komfort i bezpieczeństwo podczas przeżywania swojej ekstremalnej przygody.

Jak wygląda realizacja

  • Aby zrealizować swój voucher, powinieneś zarejestrować się jako uczestnik w punkcie obsługi klienta znajdującym się przy torze.
  • Kolejnym etapem jest przejście w pobliże aut, gdzie poczekasz na swoją jazdę.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: