Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Porsche 911 GT3 991
  5. Jazda Porsche 911 GT3 991 - Tor Poznań

Jazda Porsche 911 GT3 991 - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006332

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Porsche 911 GT3 991 na pętli głównej toru w Poznaniu

Wyjątkowe Porsche 911 GT3 991 o klasycznym, ponadczasowym designie to samochód, który nie tylko miło się ogląda podczas jego rywalizacji na torze, ale też stwarza on niezapomniane wrażenia dla samego kierowcy, który jest w stanie dzięki jego osiągom przeciąć wyścigową pętlę z prędkością błyskawicy. Spróbuj swoich sił na torze kartingowym, prowadząc te superszybką maszynę i poczuj ekscytację płynącą z przecinania kolejnych zakrętów.

Porsche 911 GT3 991

Niewiele istnieje aut, które pozwoliłyby ci na osiągnięcie tak zawrotnych prędkości, jak Porsche 911 GT3 991. Auto należy do grupy najwspanialszych okazów, jakie zostały wyposzczone na rynek przez kultową, uznawaną na całym świecie markę samochodów. Pojazd może dobić do nawet 308 km/h, a do setki rozpędza się w mniej niż 4 sekundy, co daje szansę na doświadczenie niesamowitych emocji w trakcie przejażdżki po wyścigowej pętli.

DANE TECHNICZNE:

PORSCHE 911 GT3 991

Prędkość max

308 km/h

Silnik

3,8 l B6

Przyśpieszenie do 100 km/h

3,9 sekundy

Moc

435 KM

Tor w Poznaniu

Właścicielem poznańskiego toru jest Automobilklub Wielkopolski. Główna pętla należy do najdłuższych i najnowocześniejszych obiektów tego rodzaju w Polsce, licząc sobie aż 4083 metry. Nic więc dziwnego, że jest tak chętnie odwiedzana przez rzeszę miłośników adrenaliny i szybkich samochodów każdego roku. Nitka poznańskiego toru wyłożona jest asfaltem, a jej pas osiąga szerokość 12 metrów. Na trasie uczestnik musi zmierzyć się z 14 zakrętami. Ma też szansę rozpędzić się do niebotycznych prędkości dzięki prostej mierzącej ponad pół kilometra. Ośrodek, na którym znajduje się tor, zlokalizowany jest w odległości 9 km od Poznania i stwarza miejsce do ćwiczeń dla kierowców pragnących podnieść swoje umiejętności.

Voucher na prezent

Już w kilka chwil po dokonaniu zakupu vouchera otrzymasz jego elektroniczną wersję. Będziesz mógł wówczas wydrukować i wręczyć go wybranej osobie. Inną opcją jest wybór vouchera tradycyjnego, który wysyłamy pocztą w dekoracyjnej kopercie na adres wskazany w zamówieniu.

Bezpieczeństwo

O odpowiednie warunki techniczne na torze dba cały sztab odpowiednio przeszkolonych i poinstruowanych ludzi. W razie problemów lub nieodpowiedniej aury (silny wiatr, rzęsisty deszcz) jazdy są odwoływane, a biuro obsługi wraz z klientem ustala nowy, dogodny dla niego termin na wykorzystanie vouchera. Przed wyruszeniem w trasę nasz instruktor zapozna cię z regulaminem obowiązującym w ośrodku i wyjaśni ci panujące w nim zasady bezpieczeństwa. Później zasiądzie on jako pasażer i mentor na fotelu obok ciebie, by zagwarantować ci komfortową i bezproblemową jazdę.

Jak wygląda realizacja

  • Obok toru mieści się punkt obsługi klienta, gdzie udasz się, by okazać swój kupon.
  • Po rejestracji, przejdź w pobliże samochodów, gdzie poczekasz na swoją jazdę.
Dowiedz się wiecej dzięki naszemu blogowi
Nowy Ford Mustang GTD — Co warto nim wiedzieć?

Zastanawiałeś się kiedyś, co wyjdzie, gdy w jednym kultowym modelu połączysz esencję samochodu sportowego z duszą superauta? Ford nie tylko o tym myślał, ale nawet wprowadził swój pomysł w życie. Finalne dzieło przybrało postać nowego Mustanga GTD — 800-konnej bestii, która skupia w sobie pasję do wyścigów i komfort jazdy na co dzień. Nowy model […] Więcej

Na torze emocji – wszystko, co musisz wiedzieć o najsłynniejszych wyścigach samochodowych na świecie

Wyobraź sobie na chwilę rytm serca przyspieszający w miarę jak bolidy mkną przez tor. Od razu zrozumiesz, że wyścigi samochodowe to nie jest zwykły sport. To pełne napięcia widowisko, w którym prędkość splata się z pasją, a umiejętności kierowców przekraczają granice ludzkich możliwości. W niniejszym tekście zanurzysz się w świecie wyścigów. Zrozumiesz, dlaczego te spektakularne […] Więcej

Ile kosztuje Porsche? Cena, modele, ciekawostki

Porsche zalicza się do marek luksusowych, chociaż do najdroższych samochodów z tego segmentu dużo brakuje pojazdom firmy — przynajmniej pod względem ceny poszczególnych modeli. Jest to jednak dobra informacja dla każdego, kto marzy o zakupie auta niemieckiego koncernu. Nie zapominajmy natomiast, że wciąż mówimy o towarze luksusowym. Koszt nowych modeli Porsche wyraźnie wykracza poza możliwości […] Więcej

Ile kosztuje Ford Mustang? Przewodnik po cenach, wersjach i kosztach utrzymania

Niewiele nazw samochodów przywodzi na myśl żywe obrazy. Taki efekt wywołują tylko najlepsi: Corvette, 911, Charger, Quattro czy F40. Jednak lista byłaby niepełna, gdyby zabrakło na niej legendarnego Forda Mustanga. Czytając jego nazwę, prawdopodobnie od razu słyszysz warkot silnika V8 i pisk opon, a w myślach widzisz drapieżny kształt karoserii. W artykule przybliżamy sylwetkę legendarnego […] Więcej

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.