1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Porsche 911 GT3 991
  5. Jazda Porsche 911 GT3 991 - Tor Pszczółki

Jazda Porsche 911 GT3 991 - Tor Pszczółki

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 499 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00006339

Miejsce realizacji

Autodrom Pomorze, ul. Żuławska 5, 83-032 Pszczółki

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Porsche 911 GT3 991 na Torze Pszczółki w Gdańsku

Poczuj zawrotną prędkość, siadając za kierownicą zjawiskowego i ultraszybkiego auta, jakim jest kultowe już Porsche 911 GT3 991. Uznana na całym świecie niemiecka marka samochodowa, precyzja wykonania i przemyślana konstrukcja stanowią wybuchową mieszankę, która przekłada się na niezwykłe możliwości sportowej machiny, stworzonej do tego, by mknąć po torze wyścigowym.

Porsche 911 GT3 991

Wyjątkowe Porsche 911 GT3 991 będzie w stanie dostarczyć ci garść ekstremalnych emocji za sprawą mocy swojego sześciocylindrowego silnika typu bokser, wynoszącą całe 435 KM! Ta maszyna rozpędza się od 0 do 100 w jedyne 3,9 sekundy, co sprawia, że na odpowiednio długiej prostej jesteś w stanie osiągnąć szybkość, której nie doświadczysz nigdzie indziej.

DANE TECHNICZNE:

PORSCHE 911 GT3 991

Prędkość max

308 km/h

Silnik

3,8 l B6

Przyśpieszenie do 100 km/h

3,9 sekundy

Moc

435 KM

Tor Pszczółki w Gdańsku

W odległości 20 kilometrów od Gdańska mieści się tor wyścigowy Pszczółki, który stale zachwyca wszystkich uczestników odbywających się na nim eventów motoryzacyjnych swoim nadzwyczaj szerokim pasem (całe 20 metrów!), długością wynoszącą 1050 metrów oraz wyjątkową infrastrukturą. Obiekt stanowi część Autodromu Pomorze i jest miejscem licznych imprez i zjazdów miłośników szybkich przejażdżek oraz rajdowych doznań. Na Torze Pszczółki przetestować można wiele z najnowszych modeli sportowych samochodów i ocenić ich sterowność. Na trasie uczestników czeka 8 zakrętów, dzięki którym przekonać się można o przyczepności prędkich pojazdów.

Voucher na prezent

Aby sprezentować komuś voucher, możesz zamówić dostarczenie go pod wybrany adres. Osoba ta otrzyma wówczas gustownie zapakowany kupon. Jeżeli wolisz samodzielnie przygotować upominek, możesz także otrzymać voucher na swojego maila, zaledwie parę chwil po jego zakupieniu.

Bezpieczeństwo

Gdański Tor Pszczółki otrzymał rekomendacje od Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie oraz Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Elblągu. Nad bezpieczeństwem technicznym czuwa sztab wyszkolonych pracowników, przygotowujących odpowiednio trasę przed rozpoczęciem eventu i usuwając wszelkie zagrożenia powstałe w jego trakcie. Nad uczestnikiem pieczę sprawuje instruktor, szkoląc go przed jazdą i zasiadając w samochodzie jako pasażer już w jej trakcie.

Jak wygląda realizacja

  • W pobliżu toru znajdziesz biuro obsługi, do którego udasz się w celu okazania kuponu na jazdę.
  • Zarejestruj się, a następnie poczekaj na swoją jazdę w okolicy samochodów.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: