Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Porsche 911 GT3 991
  5. Jazda Porsche 911 GT3 991 - Tor Poznań

Jazda Porsche 911 GT3 991 - Tor Poznań

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Porsche 911 GT3 991 na pętli głównej toru w Poznaniu

Wyjątkowe Porsche 911 GT3 991 o klasycznym, ponadczasowym designie to samochód, który nie tylko miło się ogląda podczas jego rywalizacji na torze, ale też stwarza on niezapomniane wrażenia dla samego kierowcy, który jest w stanie dzięki jego osiągom przeciąć wyścigową pętlę z prędkością błyskawicy. Spróbuj swoich sił na torze kartingowym, prowadząc te superszybką maszynę i poczuj ekscytację płynącą z przecinania kolejnych zakrętów.

Porsche 911 GT3 991

Niewiele istnieje aut, które pozwoliłyby ci na osiągnięcie tak zawrotnych prędkości, jak Porsche 911 GT3 991. Auto należy do grupy najwspanialszych okazów, jakie zostały wyposzczone na rynek przez kultową, uznawaną na całym świecie markę samochodów. Pojazd może dobić do nawet 308 km/h, a do setki rozpędza się w mniej niż 4 sekundy, co daje szansę na doświadczenie niesamowitych emocji w trakcie przejażdżki po wyścigowej pętli.

DANE TECHNICZNE:

PORSCHE 911 GT3 991

Prędkość max

308 km/h

Silnik

3,8 l B6

Przyśpieszenie do 100 km/h

3,9 sekundy

Moc

435 KM

Tor w Poznaniu

Właścicielem poznańskiego toru jest Automobilklub Wielkopolski. Główna pętla należy do najdłuższych i najnowocześniejszych obiektów tego rodzaju w Polsce, licząc sobie aż 4083 metry. Nic więc dziwnego, że jest tak chętnie odwiedzana przez rzeszę miłośników adrenaliny i szybkich samochodów każdego roku. Nitka poznańskiego toru wyłożona jest asfaltem, a jej pas osiąga szerokość 12 metrów. Na trasie uczestnik musi zmierzyć się z 14 zakrętami. Ma też szansę rozpędzić się do niebotycznych prędkości dzięki prostej mierzącej ponad pół kilometra. Ośrodek, na którym znajduje się tor, zlokalizowany jest w odległości 9 km od Poznania i stwarza miejsce do ćwiczeń dla kierowców pragnących podnieść swoje umiejętności.

Voucher na prezent

Już w kilka chwil po dokonaniu zakupu vouchera otrzymasz jego elektroniczną wersję. Będziesz mógł wówczas wydrukować i wręczyć go wybranej osobie. Inną opcją jest wybór vouchera tradycyjnego, który wysyłamy pocztą w dekoracyjnej kopercie na adres wskazany w zamówieniu.

Bezpieczeństwo

O odpowiednie warunki techniczne na torze dba cały sztab odpowiednio przeszkolonych i poinstruowanych ludzi. W razie problemów lub nieodpowiedniej aury (silny wiatr, rzęsisty deszcz) jazdy są odwoływane, a biuro obsługi wraz z klientem ustala nowy, dogodny dla niego termin na wykorzystanie vouchera. Przed wyruszeniem w trasę nasz instruktor zapozna cię z regulaminem obowiązującym w ośrodku i wyjaśni ci panujące w nim zasady bezpieczeństwa. Później zasiądzie on jako pasażer i mentor na fotelu obok ciebie, by zagwarantować ci komfortową i bezproblemową jazdę.

Jak wygląda realizacja

  • Obok toru mieści się punkt obsługi klienta, gdzie udasz się, by okazać swój kupon.
  • Po rejestracji, przejdź w pobliże samochodów, gdzie poczekasz na swoją jazdę.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: