Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Porsche 911 GT3 991
  5. Jazda Porsche 911 GT3 991 - Tor Łódź

Jazda Porsche 911 GT3 991 - Tor Łódź

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006324

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Porsche 911 GT3 991 na torze w Łodzi

Masz niepowtarzalną okazję do odbycia jazdy po prawdziwym, odpowiednio przygotowanym torze wyścigowym, który przemierzysz subtelnym i jednocześnie superszybkim samochodem sportowym marki Porsche 911 GT3 991. Ta niemiecka maszyna tylko czeka, aż naciśniesz mocniej pedał gazu i przetniesz linię mety w imponującym czasie, udowadniając, jak wprawnym jesteś kierowcą.

Porsche 911 GT3 991

Auto marki Porsche 911 GT3 991 zostało stworzone do ścigania się na profesjonalnym torze, o czym mogli przekonać się wszyscy miłośnicy motoryzacji, którzy kiedykolwiek zasiedli za jego kierownicą. Samochód wyróżnia 6-cylindrowy silnik o mocy 435 KM oraz pojemności 3,8 litra. Prędkość, jaką ten cud niemieckiej myśli technicznej jest w stanie osiągnąć, dochodzi do 308 km/h.

DANE TECHNICZNE:

PORSCHE 911 GT3 991

Prędkość max

308 km/h

Silnik

3,8 l B6

Przyśpieszenie do 100 km/h

3,9 sekundy

Moc

435 KM

Tor w Łodzi

Tor wyścigowy w Łodzi to miejsce wielu imprez motoryzacyjnych, które ściągają zewsząd miłośników szybkości, ekstremalnych przeżyć i pięknych samochodów. Jest to jedyny obiekt tego rodzaju w obrębie całego województwa, nic więc dziwnego, że cieszy się taką popularnością. Asfaltowa nawierzchnia i 1050-metrowa trasa zapewniają możliwość dogłębnego przetestowania sportowego auta podczas emocjonującej jazdy. Dodatkową atrakcją jest zróżnicowana wysokość elementów pętli oraz siedem efektownych zakrętów, które wymuszają na uczestniku czujność i refleks. Ponadto zmienna jest również szerokość toru, która w zależności od fragmentu trasy może się wahać pomiędzy 8 a 12 metrami.

Voucher na prezent

Wybierz elektroniczny voucher, który sam wydrukujesz lub wersję tradycyjną, przy której kupon jest wysyłany do ciebie pocztą w ozdobnej kopercie.

Bezpieczeństwo

Celem istnienia łódzkiego toru jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni dla wszystkich entuzjastów szybkiej jazdy. Dzięki odpowiedniej infrastrukturze możliwe jest organizowanie przejażdżek sportowymi samochodami po profesjonalnej pętli wyścigowej. O odpowiednie warunki na torze dba szereg wykwalifikowanych pracowników. W trakcie eventu uczestnikom towarzyszą instruktorzy, którzy jako pasażerowie zasiadają w samochodzie podczas przejażdżki uczestnika. W ten sposób są zawsze w pobliżu, by służyć radą i pomocą w razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości.

Jak wygląda realizacja

  • Przy torze mieści się punkt obsługi klienta, gdzie udasz się w celu okazania vouchera.
  • Po dokonaniu rejestracji poczekasz na jazdę w pobliżu samochodów.
Dowiedz się wiecej dzięki naszemu blogowi
Nowy Ford Mustang GTD — Co warto nim wiedzieć?

Zastanawiałeś się kiedyś, co wyjdzie, gdy w jednym kultowym modelu połączysz esencję samochodu sportowego z duszą superauta? Ford nie tylko o tym myślał, ale nawet wprowadził swój pomysł w życie. Finalne dzieło przybrało postać nowego Mustanga GTD — 800-konnej bestii, która skupia w sobie pasję do wyścigów i komfort jazdy na co dzień. Nowy model […] Więcej

Na torze emocji – wszystko, co musisz wiedzieć o najsłynniejszych wyścigach samochodowych na świecie

Wyobraź sobie na chwilę rytm serca przyspieszający w miarę jak bolidy mkną przez tor. Od razu zrozumiesz, że wyścigi samochodowe to nie jest zwykły sport. To pełne napięcia widowisko, w którym prędkość splata się z pasją, a umiejętności kierowców przekraczają granice ludzkich możliwości. W niniejszym tekście zanurzysz się w świecie wyścigów. Zrozumiesz, dlaczego te spektakularne […] Więcej

Ile kosztuje Porsche? Cena, modele, ciekawostki

Porsche zalicza się do marek luksusowych, chociaż do najdroższych samochodów z tego segmentu dużo brakuje pojazdom firmy — przynajmniej pod względem ceny poszczególnych modeli. Jest to jednak dobra informacja dla każdego, kto marzy o zakupie auta niemieckiego koncernu. Nie zapominajmy natomiast, że wciąż mówimy o towarze luksusowym. Koszt nowych modeli Porsche wyraźnie wykracza poza możliwości […] Więcej

Ile kosztuje Ford Mustang? Przewodnik po cenach, wersjach i kosztach utrzymania

Niewiele nazw samochodów przywodzi na myśl żywe obrazy. Taki efekt wywołują tylko najlepsi: Corvette, 911, Charger, Quattro czy F40. Jednak lista byłaby niepełna, gdyby zabrakło na niej legendarnego Forda Mustanga. Czytając jego nazwę, prawdopodobnie od razu słyszysz warkot silnika V8 i pisk opon, a w myślach widzisz drapieżny kształt karoserii. W artykule przybliżamy sylwetkę legendarnego […] Więcej

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.