Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Porsche 911 GT3 991
  5. Jazda Porsche 911 GT3 991 - Tor Jastrząb

Jazda Porsche 911 GT3 991 - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006311

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Porsche 911 GT3 991 na Torze Jastrząb w Radomiu

Czas na torze z rewolucyjnym Porsche 911 GT3 991 to wspaniała rozrywka, która już teraz jest w zasięgu ręki! Voucher na jazdę niemieckim cudem techniki stanowi gwarancję pozytywnych wrażeń i ekstremalnych przeżyć. Z pewnością jest to istna gratka dla entuzjastów motoryzacji, którzy potrafią docenić parametry tej niezwykłej maszyny.

Porsche 911 GT3 991

Porsche 911 GT3 991 to samochód, który spełni wszystkie twoje fantazje związane z ekstremalną jazdą po torze, pozwalając ci rozpędzić się do 308 km/h przy szansie na osiągnięcie setki w mniej niż 4 sekundy! Pod maską niemieckiego auta czai się silnik o mocy 435 koni mechanicznych i pojemności opiewającej na 3,8 litra.

DANE TECHNICZNE:

PORSCHE 911 GT3 991

Prędkość max

308 km/h

Silnik

3,8 l B6

Przyśpieszenie do 100 km/h

3,9 sekundy

Moc

435 KM

Tor Jastrząb Radom

Tor Jastrząb to spełniająca najwyższe normy jakościowe powierzchnia, na której swoje motoryzacyjne fantazje mogą realizować zagorzali fani pięknych, zjawiskowych i, przede wszystkim, prędkich maszyn. Na osoby chcące wypróbować jedno lub kilka z aut sportowych czeka trasa o długości 2400 metrów, w całości pokryta asfaltem. Tor Jastrząb mieści się około 30 km za Radomiem i stwarza idealne warunki do zasmakowania wyścigowego szaleństwa, a także podszlifowania swoich umiejętności w prowadzeniu samochodu. W doszkalaniu się uczestnikom pomogą płyty poślizgowe oraz kurtyny wodne, imitujące niesprzyjające warunki na drodze.

Voucher na prezent

Voucher na przejażdżkę sportowym samochodem jest dostępny w dwóch wersjach – elektronicznej oraz tradycyjnej. Zdecyduj sam czy preferujesz wysyłkę kuponu na twojego e-maila, czy jednak wolisz nadać mu odpowiednią prezentową otoczkę. W drugim przypadku wyślemy do ciebie kupon za pośrednictwem firmy kurierskiej, wkładając go uprzednio do ozdobnej koperty.

Bezpieczeństwo

Przed swoją jazdą odbędziesz krótkie szkolenie z zasad, jakie będą obowiązywać cię na torze i poza nim w trakcie twojego uczestnictwa w evencie motoryzacyjnym. Towarzyszyć ci będzie instruktor, który poza zaznajomieniem cię z regułami obiektu, udzieli ci wsparcia podczas twojej przejażdżki. Zasiądzie w fotelu pasażera, by czuwać nad realizacją vouchera i przebiegiem samego eventu. Tor i samochody są gruntownie sprawdzane przed jazdą, aby były w pełni gotowe, nim rozpocznie się impreza motoryzacyjna.

Jak wygląda realizacja

  • Przy torze znajduje się biuro obsługi, gdzie powinieneś się udać, aby dokonać swojej rejestracji i okazać voucher.
  • Czekając na jazdę w pobliżu samochodów, możesz obserwować poczynania innych na torze wyścigowym.
Dowiedz się wiecej dzięki naszemu blogowi
Nowy Ford Mustang GTD — Co warto nim wiedzieć?

Zastanawiałeś się kiedyś, co wyjdzie, gdy w jednym kultowym modelu połączysz esencję samochodu sportowego z duszą superauta? Ford nie tylko o tym myślał, ale nawet wprowadził swój pomysł w życie. Finalne dzieło przybrało postać nowego Mustanga GTD — 800-konnej bestii, która skupia w sobie pasję do wyścigów i komfort jazdy na co dzień. Nowy model […] Więcej

Na torze emocji – wszystko, co musisz wiedzieć o najsłynniejszych wyścigach samochodowych na świecie

Wyobraź sobie na chwilę rytm serca przyspieszający w miarę jak bolidy mkną przez tor. Od razu zrozumiesz, że wyścigi samochodowe to nie jest zwykły sport. To pełne napięcia widowisko, w którym prędkość splata się z pasją, a umiejętności kierowców przekraczają granice ludzkich możliwości. W niniejszym tekście zanurzysz się w świecie wyścigów. Zrozumiesz, dlaczego te spektakularne […] Więcej

Ile kosztuje Porsche? Cena, modele, ciekawostki

Porsche zalicza się do marek luksusowych, chociaż do najdroższych samochodów z tego segmentu dużo brakuje pojazdom firmy — przynajmniej pod względem ceny poszczególnych modeli. Jest to jednak dobra informacja dla każdego, kto marzy o zakupie auta niemieckiego koncernu. Nie zapominajmy natomiast, że wciąż mówimy o towarze luksusowym. Koszt nowych modeli Porsche wyraźnie wykracza poza możliwości […] Więcej

Ile kosztuje Ford Mustang? Przewodnik po cenach, wersjach i kosztach utrzymania

Niewiele nazw samochodów przywodzi na myśl żywe obrazy. Taki efekt wywołują tylko najlepsi: Corvette, 911, Charger, Quattro czy F40. Jednak lista byłaby niepełna, gdyby zabrakło na niej legendarnego Forda Mustanga. Czytając jego nazwę, prawdopodobnie od razu słyszysz warkot silnika V8 i pisk opon, a w myślach widzisz drapieżny kształt karoserii. W artykule przybliżamy sylwetkę legendarnego […] Więcej

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.