Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Porsche 911 Carrera
  5. Jazda Porsche 911 Carrera - Tor Poznań

Jazda Porsche 911 Carrera - Tor Poznań

Cena:
649 zł
Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006279

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Porsche 911 Carrera na torze kartingowym w Poznaniu

Jeżeli chcesz podarować bliskiej osobie dawkę niezapomnianych emocji i stworzyć jej okazję do wyszalenia się na torze wyścigowym, sprezentuj jej voucher na jazdę wyjątkowym samochodem sportowym marki Porsche Carrera 911. Osiągi auta zapewnią kierowcy niebanalne przeżycia i potężny zastrzyk adrenaliny.

Porsche 911 Carrera

Blisko sześć dekad produkcji i kilka generacji wdrażających coraz to nowsze technologie – oto historia samochodu Porsche Carrera 911. Niemiecki samochód to maszyna, która sprawdzi się w naprawdę ekstremalnych warunkach, jakie stwarza odpowiednio przygotowany tor wyścigowy. Swoim silnikiem o pojemności 3,6 l i mocy 319 KM ma szansę zachwycić cię w ciągu zaledwie 5 sekund, podczas których rozpędzi się do setki.

DANE TECHNICZNE:

PORSCHE 911 CARRERA

Prędkość max

302 km/h

Silnik

3,6 l

Przyśpieszenie do 100 km/h

4,8 sekundy

Moc

319 KM

Tor kartingowy w Poznaniu

Tor w Poznaniu to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Otwarty jest przez cały rok, regularnie dostarczając rozrywki i okazji do spotkań miłośnikom motoryzacji. Znajdująca się na jego terenie nitka kartingowa osiąga długość 1500 metrów. W połączeniu z pasem o szerokości 12 metrów stwarza ona szereg możliwości dla osób chcących pobić rekordy prędkości i przećwiczyć manewrowanie samochodem. Na trasie uczestników czeka aż 18 zakrętów, z czego 12 z nich prowadzi w lewo, a 6 w prawo. Dodatkowo na pętli znajduje się 130-metrowy prosty odcinek, dający kierowcy okazje na swobodne naciśnięcie pedału gazu.

Voucher na prezent

Voucher zostanie wysłany na twój adres mailowy w kilka chwil po zakupie. Możesz również skorzystać z wersji tradycyjnej vouchera. Wówczas zapakujemy kupon w elegancką kopertę i prześlemy go pocztą pod podany adres.

Bezpieczeństwo

Aby zapewnić pełne bezpieczeństwo kierowcom sportowych samochodów, pojazdy poddawane są regularnym przeglądom i są odpowiednio przygotowywane przed wyruszeniem na tor. Dla widzów zainstalowano z kolei trybuny, pozwalające im z bezpiecznej odległości śledzić poczynania kierowców. Na trasie umieszczone zostały bariery energochłonne, zmniejszające ryzyko wypadku i pozwalające uczestnikom cieszyć się swobodną przejażdżką. Nad kierowcami czuwają ponadto instruktorzy oraz służby medyczne, gotowe w każdej chwili do udzielenia potrzebnej pomocy.

Jak wygląda realizacja

  • Jazdy na torze odbywają się po uprzednim okazaniu vouchera oraz dokonaniu rejestracji uczestnika.
  • Wszelkich formalności należy dopełnić w biurze obsługi działającym przy torze.
  • Podczas jazd uczestnikowi towarzyszy instruktor, z którym kierowca przechodzi najpierw szkolenie.
Dowiedz się wiecej dzięki naszemu blogowi
Nowy Ford Mustang GTD — Co warto nim wiedzieć?

Zastanawiałeś się kiedyś, co wyjdzie, gdy w jednym kultowym modelu połączysz esencję samochodu sportowego z duszą superauta? Ford nie tylko o tym myślał, ale nawet wprowadził swój pomysł w życie. Finalne dzieło przybrało postać nowego Mustanga GTD — 800-konnej bestii, która skupia w sobie pasję do wyścigów i komfort jazdy na co dzień. Nowy model […] Więcej

Na torze emocji – wszystko, co musisz wiedzieć o najsłynniejszych wyścigach samochodowych na świecie

Wyobraź sobie na chwilę rytm serca przyspieszający w miarę jak bolidy mkną przez tor. Od razu zrozumiesz, że wyścigi samochodowe to nie jest zwykły sport. To pełne napięcia widowisko, w którym prędkość splata się z pasją, a umiejętności kierowców przekraczają granice ludzkich możliwości. W niniejszym tekście zanurzysz się w świecie wyścigów. Zrozumiesz, dlaczego te spektakularne […] Więcej

Ile kosztuje Porsche? Cena, modele, ciekawostki

Porsche zalicza się do marek luksusowych, chociaż do najdroższych samochodów z tego segmentu dużo brakuje pojazdom firmy — przynajmniej pod względem ceny poszczególnych modeli. Jest to jednak dobra informacja dla każdego, kto marzy o zakupie auta niemieckiego koncernu. Nie zapominajmy natomiast, że wciąż mówimy o towarze luksusowym. Koszt nowych modeli Porsche wyraźnie wykracza poza możliwości […] Więcej

Ile kosztuje Ford Mustang? Przewodnik po cenach, wersjach i kosztach utrzymania

Niewiele nazw samochodów przywodzi na myśl żywe obrazy. Taki efekt wywołują tylko najlepsi: Corvette, 911, Charger, Quattro czy F40. Jednak lista byłaby niepełna, gdyby zabrakło na niej legendarnego Forda Mustanga. Czytając jego nazwę, prawdopodobnie od razu słyszysz warkot silnika V8 i pisk opon, a w myślach widzisz drapieżny kształt karoserii. W artykule przybliżamy sylwetkę legendarnego […] Więcej

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.