Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Porsche 911 Carrera
  5. Jazda Porsche 911 Carrera - Tor Krzywa

Jazda Porsche 911 Carrera - Tor Krzywa

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 369 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006267

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Porsche 911 Carrera po Torze Krzywa we Wrocławiu

Skuś się na jazdę, podczas której zasiądziesz za kierownicą Porsche Carrera 911 – istnego demona prędkości, którego sława już kilkukrotnie obiegła cały świat. W ciągu ostatnich kilku dekad niemieccy konstruktorzy dokładali wszelkich starań, byś dziś mógł cieszyć się niebywałą rozrywką związaną z rozwijaniem niesamowitych prędkości.

Porsche 911 Carrera

Wybierając się na przejażdżkę Porsche Carrera 911, musimy liczyć się z mocą sportowego samochodu, liczącą sobie aż 319 koni mechanicznych. Dochodzi do tego prędkość maksymalna, jaką auto może osiągnąć, wynosząca 302 km/h. Do setki niemiecka maszyna dobiega w niecałe 5 sekund, dlatego prowadzenie jej będzie dla kierowcy wymagającym i dającym niezwykłą satysfakcję doświadczeniem.

DANE TECHNICZNE:

PORSCHE 911 CARRERA

Prędkość max

302 km/h

Silnik

3,6 l

Przyśpieszenie do 100 km/h

4,8 sekundy

Moc

319 KM

Tor Krzywa we Wrocławiu

Tor Krzywa powstał na terenie zamkniętego lotniska i od lat udowadnia fanom motoryzacji jedno – odlot można poczuć także bez odrywania się od ziemi. Specyficzna trasa obejmuje w sumie 11 zakrętów, zaś najdłuższa prosta w jego obrębie rozciąga się aż na 700 metrów. Trudno wyobrazić sobie lepsze warunki do nabrania rozpędu. Tor Krzywa usytuowany jest ok. 100 km od Wrocławia, 35 km od Legnicy i 18 km od Bolesławca. Jego długość wynosi 1800 metrów. Zlokalizowany jest na terenie ośrodka, który oferuje również takie rozrywki jak salon Virtual Reality oraz symulator rajdowy.

Voucher na prezent

Otrzymaj voucher już w parę chwil po dokonaniu zakupu lub wybierz formę vouchera tradycyjnego, który zostanie dostarczony do ciebie pocztą, zapakowany w gustowną kopertę.

Bezpieczeństwo

Bezpieczny przejazd jest możliwy dzięki działaniom szeregu wykwalifikowanych pracowników, dbających o nawierzchnię i pozostałe elementy trasy, a także o same samochody sportowe, które wymagają regularnego doglądania. Poza zapleczem technicznym na terenie ośrodka działa również profesjonalna kadra instruktorska prowadząca szkolenia dla uczestników eventów motoryzacyjnych. Jej zadaniem jest przekazanie przyszłym kierowcom sportowych aut, jakie zasady obowiązują ich w trakcie jazdy. Zasiadają oni także jako pasażerowie obok uczestnika, podczas gdy on przemierza pętlę wyścigową.

Jak wygląda realizacja

  • Aby zrealizować voucher, zabierz go ze sobą na tor, by następnie okazać go pracownikowi.
  • W biurze obsługi dokonasz swojej rejestracji, po której będziesz mógł przystąpić do jazdy.
  • Na swoją chwilę na torze poczekasz w pobliżu pojazdów. Możesz w międzyczasie poprzyglądać się zmaganiom innych uczestników eventu.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.