Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Porsche 911 Carrera
  5. Jazda Porsche 911 Carrera - Tor Łódź

Jazda Porsche 911 Carrera - Tor Łódź

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 369 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006271

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Porsche 911 Carrera na torze w Łodzi

Poczuj się jak prawdziwy kierowca i zmierz się z pułapkami czekającymi na torze podczas swojej ekstremalnej przejażdżki samochodem marki Porsche 911 Carrera! Z tej przygody wyniesiesz jedynie pozytywne emocje i apetyt na więcej doznań płynących z ultraszybkiej jazdy profesjonalnym autem. Dogoń swoje marzenia i sprawdź, jak zjawiskowa Carrera radzi sobie na wyścigowej pętli.

Porsche 911 Carrera

Aż 319 KM, silnik o 3,6-litorwej pojemności i przyspieszenie do setki w zaledwie 4,8 sekundy – to wszystko oferuje jedna maszyna, Porsche Carrera 911. Pierwszy samochód tego typu stworzony został niemalże 60 lat temu i od tamtego momentu zaliczał stały progres polegający na poprawie jego parametrów. Dzięki temu dziś możemy cieszyć się niezwykle szybkim pojazdem, którego prędkość maksymalna to całe 302 km/h.

DANE TECHNICZNE:

PORSCHE 911 CARRERA

Prędkość max

302 km/h

Silnik

3,6 l

Przyśpieszenie do 100 km/h

4,8 sekundy

Moc

319 KM

Tor w Łodzi

Tor w Łodzi cechuje asfaltowa nawierzchnia o łącznej długości 1050 metrów, która stwarza idealne warunki do przeprowadzania testów sportowych maszyn. Pętla urozmaicona jest siedmioma zakrętami (5 w prawo, 2 w lewo), a do tego posiada 200-metrowy fragment, który stanowi perfekcyjne miejsce do sprawdzenia możliwości prowadzonego auta. Emocje zwiększa wykorzystanie zróżnicowania poziomów na trasie. Na miejscu znajduje się także Ośrodek Doskonalenia Technik Jazdy, gdzie można potrenować umiejętności przydatne podczas jazdy w trudnych warunkach.

Voucher na prezent

Voucher możesz zakupić w wersji tradycyjnej – wówczas przesyłamy go pocztą na wskazany adres, pakując go uprzednio w ozdobną kopertę – lub w wersji elektronicznej, polegającej na tym, że swój kupon otrzymasz na adres mailowy i będziesz mógł samodzielnie go wydrukować.

Bezpieczeństwo

O bezpieczne warunki na łódzkim torze dbają gruntownie przeszkoleni pracownicy, którzy regularnie dokonują przeglądu pojazdów i trasy. Uczestnicy podczas eventu motoryzacyjnego korzystają z pomocy merytorycznej instruktorów. Przed samą jazdą przechodzą krótkie szkolenie. Później zasiadają za kierownicą wybranego samochodu, a instruktor jako pasażer towarzyszy im przez cały czas, służąc swoimi radami i wskazówkami. W ten sposób ośrodek dba o poprawną realizację voucherów oraz kolejnych punktów programu imprezy.

Jak wygląda realizacja

  • Docierasz na teren obiektu i udajesz się do biura obsługi.
  • Okazujesz swój kupon na jazdę i rejestrujesz się w systemie.
  • Czekasz na swoją jazdę w pobliżu aut.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.