Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X
  5. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X - Tor Poznań karting

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X - Tor Poznań karting

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005880

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X po torze w Poznaniu

Codzienne życie jest raczej pozbawione ekstremalnych doznań. Dlatego warto od czasu do czasu postawić na jakieś nietypowe przeżycie, które urozmaici codzienną monotonię. Właśnie taką propozycją jest jazda Mitsubishi Lancer EVO X na torze Poznań karting. W trakcie jej trwania sprawdzisz swoje umiejętności za kierownicą, a dodatkowo przekonasz się, czy szybka jazda samochodem to coś dla ciebie. To atrakcja dla mężczyzn i kobiet, jedynym warunkiem jest posiadanie prawa jazdy.

Mitsubishi Lancer EVO X

Idealnym pojazdem do sprawdzenia swoich umiejętności w zakresie sportów motorowych jest Mitsubishi Lancer EVO X. Jest to pojazd świetnie trzymający się nawierzchni, którego konstrukcja jest przeznaczona do jazdy wyczynowej po torach betonowych i asfaltowych. Moc 295 koni mechanicznych w kilka chwil rozpędzi ten pojazd do prędkości 250 kilometrów na godzinę. Dodatkowo kokpit jest bardzo wygodny, dlatego całe prowadzenie pojazdu jest czystą przyjemnością.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Mitsubishi Lancer Evo X

Prędkość max

250 km/h

Silnik

2.0 l

Przyśpieszenie do 100 km/h

5.7 sekundy

Moc

295 KM

Tor Poznań karting

Tor kartingowy w Poznaniu powstał na terenie dawnego lotniska Ławica, jego historia nie różni się więc od wielu podobnych miejsc. Ma on długość 1500 metrów, szerokość to natomiast 12 metrów. Charakteryzuje się wielością zakrętów - aż 8. Jest więc przeznaczony dla osób chcących wypróbować driftowanie i przekonać się, jak zachowuje się pojazd na który działają różnorodne siły. Asfaltowa nawierzchnia i obniżone krawężniki to efekt remontu z 2006 roku.

Voucher na prezent

Wykupienie vouchera na jazdę samochodem po torze oznacza, że można go dostać w wersji elektronicznej albo papierowej. Ta druga jest bardziej odpowiednia jako prezent gotowy do wręczenia z dowolnej okazji.

Bezpieczeństwo

Cały motoryzacyjny event jest zaplanowany jako bardzo bezpieczny. Nad jego przebiegiem czuwają doświadczeni pracownicy toru oraz instruktorzy. Każdy przejazd odbywa się w określonym czasie i jest zamknięty, to znaczy kolejny pojazd wjeżdża na tor dopiero po jego zakończeniu. Dodatkowo kierowcy są informowani o obowiązujących zasadach i towarzyszy im instruktor na miejscu pasażera. Także infrastruktura toru została poprawiona i dopasowana nie tylko do organizacji dużych, międzynarodowych i ogólnopolskich imprez, ale także rekreacyjnego sprawdzenia się.

Jak wygląda realizacja?

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X na torze Poznań karting może odbyć się w wybranym dniu. Na tor udaj się wraz ze swoim voucherem. Na jego podstawie zostanie ustalona kolejność przejazdów. Ponieważ chętnych jest więcej, zyskasz możliwość oglądania popisów także innych osób.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.