Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Huracan
  5. Jazda Lamborghini Huracan - Tor Poznań karting

Jazda Lamborghini Huracan - Tor Poznań karting

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005749

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Huracan - Tor Poznań kartingowy

Supersamochód i tor kartingowy to połączenie, które na pierwszy rzut oka wydaje się nietrafione. Nic bardziej mylnego, jeżeli mówimy o pętli kartingowej toru Poznań! Zajmij miejsce kierowcy sportowego Lamborghini Huracan LP610-4 i sprawdź, jak włoski pojazd poradzi sobie na wąskiej nitce kartingowego toru, ulokowanego w centrum Wielkopolski!

Lamborghini Huracan

Jazda Lamborghini Huracan to atrakcja dla każdego miłośnika silnych wrażeń. Wyjątkowy supersamochód jest napędzany przez jednostkę napędową V10 o pojemności 5.2 L i niebagatelnej mocy 610 KM! Dzięki wspaniałym parametrom jezdnym przejażdżka Lamborghini to solidna dawka pozytywnych emocji! Włoski pojazd osiąga 100 km/h po upływie zaledwie 3,2 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 325 km/h!

Dane techniczne

Lamborghini Huracan

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

610 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,2 sekundy

Prędkość maksymalna

325 km/h

Tor Poznań kartingowy

Tor Poznań jest jednym z największych obiektów wyścigowych na terenie kraju. Pętla kartingowa to wyodrębniona część toru, który wyposażony jest w nowoczesną, w pełni bezpieczną nawierzchnię asfaltową. Długość toru kartingowego to 1500 metrów, a szerokość trasy sięga 12 metrów.

Voucher na prezent

Jazda Lamborghini Huracan na torze Poznań karting to doskonały pomysł na upominek dla Twojej drugiej połówki, członka rodziny lub przyjaciela. Voucher prezentowy zapewni obdarowanemu ogromną dawkę adrenaliny. Voucher możesz zakupić w formie elektronicznej, wówczas otrzymasz go na swój adres e-mail. Dostępna jest także tradycyjna, papierowa forma, idealna na prezent!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Lamborghini Huracan na torze Poznań karting jest w pełni bezpieczną atrakcją, która odbywa się na terenie zamkniętego toru wyścigowego w Poznaniu. Zanim zasiądziesz za kierownicą supersamochodu, przejdziesz zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa, jak i podstawami obsługi pojazdów podczas krótkiego, lecz obowiązkowego szkolenia. Przejazd samochodowy po torze odbędziesz w towarzystwie wykwalifikowanego instruktora, który zajmie miejsce pasażera i będzie na bieżąco korygować technikę jazdy oraz zadba o bezpieczeństwo Twoje oraz innych uczestników ruchu.

Jak wygląda realizacja?

  • Wykorzystaj zakupiony voucher w terminie 365 dni od zakupu.
  • Wizytując na torze Poznań złóż wizytę (wraz z voucherem) w biurze obsługi w celu dokonania rejestracji uczestnika.
  • Oczekując na swoją kolej przejazdu, zajmij pozycję w bezpiecznym miejscu, które może zostać wskazane przez obsługę toru.
  • Podczas oczekiwania możesz śledzić zmagania uczestników z pętlą kartingową toru Poznań.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.