Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Honda NSX
  5. Jazda Honda NSX - Tor Silesia Ring karting

Jazda Honda NSX - Tor Silesia Ring karting

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005557

Miejsce realizacji

Tor Silesia Ring, Lotnicza 5-7, 47-325 Kamień Śląski

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Honda NSX - Tor Silesia Ring karting - Kamień Śląski

Jeśli jesteś jedną z tych osób, którym serce bije szybciej na dźwięk ryczącego silnika, to mamy dla Ciebie atrakcję, która dostarczy Ci solidną dawkę adrenaliny. Pozwolimy Ci przez jeden dzień poczuć się jak prawdziwy zawodowy kierowca i oddamy w Twoje ręce profesjonalne auto wyścigowe - Hondę NSX. Poprowadzisz ją na Torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim.

Honda NSX

Honda NSX z pewnością należy do grona najszybszych aut sportowych ostatnich czasów. Jej drapieżny wygląd i wysokie osiągi sprawiają, że na torze zdobywa same najlepsze wyniki. Wszystko za sprawą swoich czterech silników. Temperament Hondy generują trzy motory elektryczne i jeden główny silnik spalinowy w wersji V6 Turbo. Wszystkie razem dają moc 580 koni mechanicznych, których maksymalna prędkość wynosi 307 km/h. Równie genialne jest przyspieszenie tego NSX-a, gdyż do setki dobija w 3,3 sekundy.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

HONDA NSX

Prędkość max

307 km /h

Silnik

3,5 l V6 Turbo

Przyśpieszenie do 100 km

3,3 sekundy

Moc

580 KM

Tor Silesia Ring Kartingowy

Tor kartingowy jest częścią Głównego Toru Silesia. Mieści się on w Kamieniu Śląskim niedaleko Opola. Ten specjalnie wydzielony odcinek pokryty jest asfaltem, który zapewnia idealną przyczepność opon do podłoża i gwarantuje wysoki komfort jazdy. Jest to o tyle istotne, gdyż Tor kartingowy Silesia posiada jedną z najdłuższych prostych, na której bez trudu rozwinąć można największe prędkości. Jej długość wynosi aż 730 metrów. Długość całej pętli liczy 1500 metrów, a do pokonania jest 7 dynamicznych zakrętów.

Voucher na prezent

Przejazdy szybkimi samochodami zyskują coraz większą popularność i stają się coraz częściej wybieraną formą prezentu. Możesz podarować go komuś bliskiemu lub samemu sobie. Bon znajdziesz na swojej skrzynce e-mail zaraz po dokonaniu zakupu. Możesz również wybrać wysyłkę pocztową. Wtedy zapakujemy voucher w ozdobną kopertę i wyślemy pod wskazany adres.

Bezpieczeństwo

Na torze obowiązuje kilka zasad bezpieczeństwa. Poznasz je podczas obowiązkowego szkolenia, które przeprowadzi z Tobą profesjonalny instruktor. Zapozna Cię on również z zasadami obsługi pojazdu. Instruktor będzie z Tobą przez cały czas trwania wyścigu. Jego zadaniem będzie czuwanie nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia, i w razie potrzeby,  udzielenie Ci niezbędnych wskazówek.

Jak wygląda realizacja

  • Po dotarciu na miejsce wydarzenia musisz zgłosić się w biurze obsługi i zarejestrować swój przejazd. Potem oczekuj na niego w pobliżu auta.
  • Voucher jest całodniowy, co oznacza, że możesz spędzić na torze cały dzień, dopingując pozostałych kierowców.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.