Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Fordem Focusem RS mk3
  5. Jazda Fordem Focusem RS mk3 - Tor Poznań

Jazda Fordem Focusem RS mk3 - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005475

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Fordem Focusem RS mk3 - Tor Poznań pętla główna  

Jeśli lubisz poczuć dreszczyk emocji i napływ adrenaliny, na pewno słyszałeś już o Fordzie Focusie RS mk3. Być może nawet udało ci się go minąć na ulicy, ale czy przeszło ci przez myśl, iż możesz siedzieć w nim jako kierowca? Jest to jak najbardziej możliwe. Ford Focus RS mk3 posiadający 350 konny silnik, jak i napęd na cztery koła, to model wzorowany na pojazdach rajdowych. Kupując Voucher, zyskasz okazję do rozpędzania się tym demonem prędkości podczas imprezy motoryzacyjnej odbywającej się na torze Poznań pętla główna.

Ford Focus RS mk3

Chociaż ta marka kojarzona jest z rodzinnymi, spokojnymi samochodami, to Ford Focus RS mk3 nie sprawdzi się podczas familijnych sielankowych przejażdżek. Ten rajdowy potwór posiada napęd na cztery koła oraz silnik o mocy 350 KM. Jest nie tylko szybki, ale i głośny, zaś do setki przyspiesza w niespełna 4,7 sekundy. System Ford Performance All-Wheel-Drive sprawia, że auto świetnie radzi sobie w kontrolowanym poślizgu. Komfortowe wnętrze i drapieżny wygląd, będą w stanie zadowolić każdą osobę będącą miłośnikiem aut sportowych.

Parametry techniczne

Dane techniczne:

Ford Focus RS mk3

Moc

350 KM

Przyspieszenie do 100 km

Do 100 km/h w 4,7 sekundy

Silnik

2,3 Turbo EcoBoost

Prędkość max

266 km/h

Tor Poznań pętla główna

Tor Poznań pętla główna usytuowany na terenie niegdysiejszego lotniska Ławica (znajdującego się obok granicy z Przeźmierowem) stanowi jeden z największych tego typu obiektów na terenie Polski. Od lat organizuje się na nim ważne imprezy motoryzacyjne, niemniej jednak udostępnia się go również amatorom.

Tor Poznań pętla główna uznawany jest za jedno z najlepszych miejsc tego typu, gdyż posiada bardzo dobrze przystosowaną nawierzchnię, właściwą dla jazdy wyczynowej i sportowej - dzięki czemu możemy na nim legalnie przekraczać prędkość 140 km/h. Z tego powodu organizowane są na nim imprezy motoryzacyjne, wyścigi, jak również nagrania do reklam czy do filmów. Jeździli po nim sławni kierowcy tacy, jak Robert Kubica, Lewis Hamilton czy Michael Schumacher.

Voucher na prezent

Oferowany przez nas voucher będzie idealnym pomysłem dla kogoś bliskiego albo po prostu dla ciebie. Bon na przejazd Fordem Focusem RS mk3 zostanie wysłany na twój adres mailowy po dokonaniu zakupu. Jeżeli wybierzesz tradycyjny voucher, prześlemy go pocztą w ozdobnej kopercie.

Bezpieczeństwo

Podczas twojej jazdy Tor Poznań pętla główna będzie zupełnie zamknięty, zaś ty weźmiesz udział w odpowiednim szkoleniu z zakresu obsługi auta i bezpieczeństwa. Profesjonalny instruktor usiądzie na miejscu pasażera, żeby dawać ci na bieżąco wskazówki oraz czuwać nad właściwą realizacją przejazdu.

Jak wygląda realizacja?

Po tym, jak dotrzesz na Tor Poznań pętla główna z voucherem, musisz zgłosić się do biura obsługi i dokonać rejestracji. Następnie oczekuj na swoją kolej w pobliżu samochodu. Wykupiony u nas voucher obejmuje całodniowy pobyt, dzięki czemu możesz spędzić z nami cały dzień i obserwować realizacje pozostałych uczestników.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: