Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Fordem Focusem RS mk3
  5. Jazda Fordem Focusem RS mk3 - Tor Jastrząb

Jazda Fordem Focusem RS mk3 - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005455

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Fordem Focusem RS mk3 - Tor Jastrząb - Radom

Jesteś miłośnikiem czterech kółek i od zawsze chciałeś zasiąść za kierownicą sportowej fury? A może jest to marzenie bliskiej Ci osoby? W takim razie mamy coś, co z pewnością Cię zainteresuje. Damy Ci możliwość poprowadzenia jednego z najszybszych hatchbacków w historii - Forda Focusa RS mk3. Będziesz mógł sprawdzić jego moc na Torze Jastrząb w Radomiu. Gotowy?

Ford Focus RS mk3

Jest to auto, które zachwyca nie tylko swoim wyglądem, ale także i osiągami. Ford Focus RS mk3 choć nieduży, to pod jego maską kryje się silnik o mocy 350 KM i pojemności 2,3 l. Maszyna rozpędza się do setki w 4,7 sekundy, a jej maksymalna prędkość wynosi 266 km/h. Ford jest także wyposażony w różne tryby jazdy, w tym tryb driftu oraz w inteligentny układ napędu na wszystkie koła All - Wheel - Drive (AWD).

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

FORD FOCUS RS mk3

Prędkość max

266 km /h

Silnik

2,3 Turbo EcoBoost

Przyśpieszenie do 100 km

4,7 sekundy

Moc

350 KM

Tor Jastrząb

Jest to tor wyścigowy oraz centrum szkoleniowe w jednym. Tor Jastrząb mieści się około 30 km od Radomia. Jest to nowoczesny obiekt wybudowany według najwyższych standardów europejskich, co czyni go najnowocześniejszym takim miejscem w Polsce. Odbywają się na nim liczne motoryzacyjne imprezy dla fanów szybkiej jazdy. Tor wyścigowy Jastrząb mierzy 2400 metrów i na całej długości pokryty jest asfaltem. Podczas przejazdu do pokonania jest 11 zakrętów o zróżnicowanym stopniu trudności.

Voucher na prezent

Przejazd profesjonalnym sportowym autem to coraz bardziej popularny pomysł na prezent. Możesz podarować go sobie lub komuś bliskiemu. Tuż po dokonaniu płatności bon pojawi się w Twojej skrzynce e-mail. Jeśli wolisz wysyłkę standardową, to ozdobnie zapakowany voucher nadamy pocztą pod wskazany adres.

Bezpieczeństwo

W celu zminimalizowania zagrożeń, podczas Twojego przejazdu tor będzie całkowicie zamknięty. Wyścig odbędzie się pod czujnym okiem instruktora, który zajmie miejsce pasażera i będzie z Tobą podczas jazdy, aby udzielać wartościowych wskazówek i czuwać nad Twoim bezpieczeństwem. Zanim jednak wsiądziesz do auta musisz odbyć krótkie szkolenie na temat obsługi pojazdu i zachowania się na torze.

Jak wygląda realizacja

  • W dzień swojego wyścigu, kiedy już zjawisz się na torze, musisz zarejestrować się w biurze obsługi. Gdy Twój przejazd zostanie zaplanowany czekaj w pobliżu auta na swoją kolej.
  • Voucher obejmuje całodniowy pobyt na torze, możesz spędzić dzień na oglądaniu zmagań pozostałych uczestników.  

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.