Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Fordem Focusem RS mk3

Jazda Fordem Focusem RS mk3

Jazda Fordem Focusem

Na pewno wielokrotnie słyszałeś o takim samochodzie jak Ford Focus, zapewne mijałeś go na ulicy, ale czy pomyślałeś, że możesz się takim ścigać na torze wyścigowym?! Otóż tak! Focus RS mk3 wyposażony w 350 konny silnik i napęd na 4 koła to model, który wzorowany był na modelach WRC. Będziesz mieć niepowtarzalną okazję do rozpędzenia tego "miejskiego" samochodu podczas motoryzacyjnej imprezy na wybranym torze. Focus świetnie radzi sobie także w kontrolowanym poślizgu, dzięki zastosowaniu systemu Ford Performance All-Wheel-Drive, który rozdziela moc silnika między przednią ,a tylną oś.

Niezapomniany przejazd!

Jeżeli jesteś fanem motoryzacji, to ten prezent jest idealny dla Ciebie! Na własnej skórze poczujesz emocje, które towarzyszą imprezie na torze wyścigowym. Kilkanaście sportowych samochodów z najwyższej półki i najlepsi instruktorzy w Polsce to gwarancja niezapomnianych przeżyć! Weźmiesz udział w jeździe za kierownicą pod czujnym okiem instruktora, który udzieli Ci cennych rad i wskazówek. Eventy odbywają się na zamkniętych torach, dzięki czemu poczujesz się częścią tej społeczności.

Dane techniczne:Ford Focus RS mk3
Prędkość max 266 KM/H
Silnik 2,3 Turbo EcoBoost
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 4,7 sekundy
Moc 350KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą


Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: