Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Fordem Focusem RS mk3
  5. Jazda Fordem Focusem RS mk3 - Tor Krzywa

Jazda Fordem Focusem RS mk3 - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005463

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Fordem Focusem RS mk3 - Tor Krzywa - Wrocław

Jazda Fordem Focusem RS mk3 na torze Krzywa - Wrocław, może być emocjonującym doświadczeniem. Jeśli marzysz o pokonywaniu ostrych zakrętów z zawrotną prędkością jednym z najszybszych aut na świecie - nie czekaj! Kup voucher na przejazd po właściwie przygotowanej nawierzchni i poczuj się niczym podczas profesjonalnego rajdu dla zawodowych kierowców.

Ford Focus RS mk3

Chociaż poprzednik Forda Focusa mk3 potrafił wcisnąć kierowcę w fotel i zapewniał mu odpowiedni zastrzyk adrenaliny, postanowiono dodać mu jeszcze przysłowiowego „pazura”. Najnowsza wersja, nie ma już napędu na przód. Za to jednak zyskała napęd na cztery koła. Teraz można siedząc za kierownicą Forda RS mk3 nawet serię w pełni kontrolowanych poślizgów. Zwiększyła się również jego moc. Dzięki temu przyspieszenie do ,,setki’’ odbywa się o całą sekundę szybciej, aniżeli miało to miejsce u poprzednika. Zamontowany w tym pojeździe moduł All-Wheel-Drive, umożliwia przekazanie aż 70% mocy do tylnej osi, co daje całkowitą kontrolę za kółkiem i niezapomniane wrażenia.

Parametry techniczne

Dane techniczne:

Ford Focus RS mk3

Moc

350 KM

Przyspieszenie do 100 km

Do 100 km/h w 4,7 sekundy

Silnik

2,3 Turbo EcoBoost

Prędkość max

266 km/h

Tor Krzywa-Wrocław

Tor Krzywa-Wrocław, czyli jeszcze do niedawna tor Pixers Ring przekształcono w tor wyścigowy na terenie zamkniętego już lotniska. Nazwa tego toru kojarzy się jednoznacznie z jego wyglądem, gdyż ma specyficzny kształt, który idealnie do niej pasuje. Na terenie obiektu znajdziemy całe zaplecze sanitarne, parking, jak również salę konferencyjną, co daje wiele możliwości, jak chociażby zorganizowanie spotkania integracyjnego dla pracowników firmy. Tor Krzywa-Wrocław ma 8-16 metrów szerokości oraz 1800 metrów długości. Pokryto go odpowiedniej jakości asfaltem, który daje możliwość pełnego przetestowania osiągów Forda Focusa RS mk3. Najdłuższy prosty odcinek tego toru, to 700 metrów, co daje spore pole do popisu, jak i opcję wciśnięcia pedału gazu do oporu i poczucia tym samym niesamowitego zastrzyku adrenaliny.

Voucher na prezent

Chcesz podarować komuś oryginalny i niepowtarzalny prezent? Mamy dla ciebie świetne rozwiązanie! Voucher na przejazd po torze Krzywa Wrocław Fordem Focusem RS mk3, na pewno sprawi radość bliskiej ci osobie. Nie ma również przeszkód, abyś sam wykorzystał możliwość takiego przejazdu.

Bezpieczeństwo

Podczas realizacji przejazdu Fordem Focusem RS mk3, na fotelu pasażera zasiądzie profesjonalny instruktor, który zadba o bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg wydarzenia. Zanim jednak usiądziesz w sportowym fotelu tego pojazdu, przejdziesz odpowiednie szkolenie, na którym zapoznasz się z zasadą jego działania, jak również z wymogami mającymi zapewnić ci bezpieczeństwo.

Jak wygląda realizacja?

  • mając voucher, udajesz się do okienka biura obsługi i dokonujesz rejestracji,
  • oczekujesz na swoją kolej,
  • po zrealizowaniu przejazdu możesz nadal przebywać na terenie obiektu, bowiem impreza jest zawsze całodniowa.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: