Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda Ferrari 458 Italia vs KTM X-BOW - Tor Kielce

Jazda Ferrari 458 Italia vs KTM X-BOW - Tor Kielce

Ilość okrążeń: 4 okrążenia
Tor: Tor Kielce
Cena: 1199 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00010516

Miejsce realizacji

Tor Kielce, Miedziana Góra k/Kielc, ul. Wykień 95, Ćmińsk

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu lub innych środkach odurzających. Dla kierowcy wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jeżeli interesujesz się szybkimi samochodami i adrenalina związana z jazdą to dla Ciebie niesamowite przeżycie, to jazda Ferrari 458 Italia vs KTM X-BOW na Torze Kielce w Miedzianej Górze to idealny wybór dla Ciebie. 

Pod okiem doświadczonego instruktora zapewniamy przejażdżkę pełną wrażeń i niezapomnianych wspomnień!

Ferrari 458 Italia

Ferrari 458 Italia to samochód produkowany przez włoską markę Ferrari w latach 2009–2015. Jest to dwuosobowe auto sportowe, osiągające prędkość maksymalną sięgającą 340 km/h! Jego silnik o pojemności 4,5l i moc wynosząca 570 KM sprawią, że poczujesz się jak kierowca rajdowy. Przyspieszenie do 100 km/h zajmuje mu zaledwie 3,4 sekundy.

KTM X-BOW

KTM X-BOW to typowo torowe auto sportowe, które spełnia minimum wymagań niezbędnych do uzyskania homologacji drogowej. Jego wyposażenie jest mocno ograniczone, poprzez co może zdobywać niesamowite osiągi. Konstrukcja została wykonana z włókna węglowego, tworzyw sztucznych oraz lekkich stopów, dzięki czemu jego waga wynosi zaledwie 790 kilogramów.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Ferrari 458 Italia

KTM X-BOW

Prędkość maksymalna

340 km/h

237 km/h

Moc

570 KM

240 KM

Silnik

4,5l 8v

2,0l; Turbo R4

Przyśpieszenie do 100km/h

3,4s

5,3s

Tor Kielce

Tor Kielce to tor wyścigowy zlokalizowany w Miedzianej Górze, koło Kielc. Jest on częścią ośrodka sportowo-turystycznego “moto-raj”, a całość należy do Automobilu Kieleckiego. Posiada on dużą pętlę o długości 4160 metrów, która częściowo przebiega przez las, a częściowo łączy się z drogą krajową nr 74. Najdłuższa prosta liczy aż 450 metrów długości. Mała pętla ma długość 1140 metrów. Na terenie ośrodka znajduje się również tor kartingowy.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz przygotowany voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent! 

Voucher ważny jest 365 dni od daty złożenia zamówienia. Vouchery na jazdy sezonowe, które są zależne od pogody, ważne są jeden pełen sezon.

Bezpieczeństwo 

Bezpieczeństwo podczas jazdy Ferrari 458 Italia vs KTM X-BOW na Torze Kielce w Miedzianej Górze jest zapewniane przez profesjonalistów. Są to instruktorzy, którzy mają długoletnie doświadczenie w prowadzeniu aut sportowych. 

Na początku weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z obsługi pojazdu i zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas jazdy. Następnie wraz z instruktorem, który zajmie miejsce pasażera, wyruszysz w niezapomnianą przygodę i porównasz ze sobą te niesamowite modele aut sportowych.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Ferrari 458 Italia vs KTM X-BOW na Torze Kielce w Miedzianej Górze jest realizowana w sezonie wiosenno-letnim. Złe warunki atmosferyczne mogą spowodować konieczność przesunięcia planowanego terminu jazdy.

  • Czas trwania jazdy Ferrari 458 Italia vs KTM X-BOW na Torze Kielce w Miedzianej Górze zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia, czyli od liczby okrążeń oraz od poziomu umiejętności kierowcy.

Zalecany ubiór- wygodny, niekrępujący ruchów oraz buty z płaską podeszwą.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.