Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda bolidami
  4. Jazda bolidem Formuły 1 w co-drive z kierowcą wyścigowym
  5. Jazda bolidem Formuły 1 w co-drive z kierowcą wyścigowym - Tor Silesia Ring

Jazda bolidem Formuły 1 w co-drive z kierowcą wyścigowym - Tor Silesia Ring

Filmowanie: Bez filmowania
Ilość okrążeń: 3 okrążenia
Wariant szkolenia: Pasażer
Cena: 3499 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004753

Miejsce realizacji

Tor Silesia Ring, Lotnicza 5-7, 47-325 Kamień Śląski

Czas trwania

Jazda trwa ok. 15 minut, łączny czas na realizacje usługi to około 30 minut.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Wygodny strój, niekrępujący ruchów. Organizator na czas przejazdu zapewnia kask.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. Usługa realizowana w trakcie eventów motoryzacyjnych partnerów Formula Drive.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Maksymalny wzrost 190 cm oraz szczupła budowa ciała. Minimalny wzrost to 150 cm. Nie ma ograniczeń wiekowych. Bezwzględny zakaz realizacji usługi pod wpływam alkoholu i/lub innych substancji odurzających.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda bolidem Formuły 1 w co-drive z kierowcą wyścigowym na Torze Silesia Ring główny w Kamieniu Śląskim

Jazda bolidem Formuły 1 to gwarancja świetnej zabawy i ogromnej dawki adrenaliny! Ogromna prędkość i niesamowite osiągi robią wrażenie na niejednym pasażerze tego niesamowitego pojazdu, specjalnie skonstruowanego do jazdy w co-drive.

Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się w terminie 6-9 czerwca 2024 r. Rezerwacje na terminy przyjmowane są według kolejności zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Bolid Formuły 1

Bolid Formuły 1, którym odbywa się jazda, jest skonstruowany na bazie modelu BMW Sauber F1.06 z 2006 r i jest niezwykle unikatowym pojazdem na skalę światową. Został on specjalnie zmodyfikowany, aby umożliwić jazdę typu co-drive. Dzięki temu z przodu za kierownicą zostało wydzielone miejsce dla instruktora, który pokaże możliwości tego niesamowitego samochodu, a miejsce dla uczestnika, który będzie pełnił rolę pasażera, znajduje się tuż za instruktorem.

Bolid ten posiada niesamowite parametry techniczne- do 200 km/h przyspiesza w zaledwie 5,5 sekundy, a jego prędkość maksymalna to aż 330 km/h! Gwarantujemy więc solidną dawkę adrenaliny.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Bolid Formuły 1

Prędkość maksymalna

330 km/h

Moc

610 KM przy 12.000 obr/min

Silnik

V8

Przyspieszenie

200 km/h w 5,5s

Waga

580kg

Tor Silesia Ring główny

Tor wyścigowy Silesia Ring to nowoczesny obiekt sportowy, który został wybudowany w 2016 roku na terenie dawnego lotniska. Położony jest on w Kamieniu Śląskim, około 25 kilometrów od Opola.

Długość toru to aż 3,6 kilometra, co oznacza, że jest drugim w kolejności pod względem długości torem wyścigowym w Polsce. Szerokość toru waha się między 1215 metrów, a najdłuższa prosta liczy aż 730 metrów długości!

Poza torem wyścigowym, w obiekcie dostępny jest również tor do jazdy offroad i quadroad.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent! Jeśli zamówiłeś voucher tradycyjny z wysyłką, możesz liczyć na voucher w wersji papierowej zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda bolidem Formuły 1 w co-drive odbywa się w towarzystwie doświadczonego kierowcy rajdowego, a ty usiądziesz na miejscu pasażera.

Każdy przejazd odbywa się na terenie zamkniętego toru wyścigowego, a uczestnicy mają wyznaczoną kolej przejazdu, w związku z czym nie powstaje ryzyko jakiejkolwiek kolizji z innym samochodem.

Podczas realizacji vouchera będziesz w rękach profesjonalisty, więc nie masz się o co martwić - to będzie niesamowite doświadczenie pełne pozytywnych emocji!

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda bolidem Formuły 1 w co-drive z kierowcą wyścigowym realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu jazdy w przypadku wystąpienia złych warunków atmosferycznych.
  • Czas trwania jazdy bolidem Formuły 1 w co-drive z kierowcą wyścigowym zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia (liczby okrążeń);
  • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1 h przed rozpoczęciem eventu;
  • Po przyjeździe na Tor wyścigowy Silesia Ring, należy skierować się do biura obsługi, gdzie zostanie odebrany od Państwa voucher oraz dokonana rejestracja.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: