Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Audi R8 vs KTM X-BOW
  5. Jazda Audi R8 vs KTM X-BOW - Tor Toruń

Jazda Audi R8 vs KTM X-BOW - Tor Toruń

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004565

Miejsce realizacji

Moto Park Toruń, ul. Łukasiewicza 66, Toruń

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Audi R8 vs KTM X-BOW na Torze Toruń

Jazda za kierownicą Audi R8 i KTM X-BOW to przeżycie, którego nie da się przelać na papier - trzeba go doświadczyć! Jazda odbywa się podczas eventu motoryzacyjnego - wydarzenia, na którym zobaczyć można z bliska kilkanaście innych sportowych ikon motoryzacji. Uczestnik realizuje przejażdżkę w roli kierowcy każdym z aut z udziałem instruktora, który czuwa nad bezpieczeństwem z fotela pasażera. Po skończonej jeździe może pozostać na evencie i obserwować zmagania na torze innych uczestników imprezy.

Audi R8 V8

Audi R8 V8 to auto łączące w sobie luksus, komfort i wygodę. Marka zyskała wielu miłośników na całym świecie, a Audi R8 V8 to kolejne auto w jej portfolio, które powiększyło to grono. Agresywny dźwięk wydobywający się z bulgoczącego 4,2 l silnika napędzanego 430 koniami mechanicznymi przyprawia o zawrót głowy! Sportowa sylwetka Audi R8V8 niejednokrotnie gościła w kinowych produkcjach. Patrząc na prezencję auta i jego dopracowanego wnętrza, nie można się temu dziwić.

Parametry techniczne

Silnik: V8

Pojemność silnika: 4,2 l

Moc: 430 KM

Przyspieszenie do 100 km/h: 4,6 s

Prędkość maksymalna: 301 km/h

Moment obrotowy: 430 Nm

Skrzynia: 6-biegowa

KTM X-BOW

KTM X-BOW to pojazd o ultralekkiej konstrukcji: masie własnej równej 700 kg. Początkowo miał być quadem, jednak pomysł austriackiego producenta ewoluował i w ostatecznym efekcie powstał samochód przygotowany typowo na tor. KTM X-BOW wykonany jest z włókna węglowego. Otwarta konstrukcja bez szyby czołowej i bocznych wymaga założenia kasku, a sam pojazd przypomina bolid. KTM daje niesamowite wrażenia podczas jazdy. Ultralekka maszyna wyposażona w 2-litrowy silnik od Audi rozwija potężną moc 240 KM.

Parametry techniczne

Silnik: Turbo 4-cylindrowy DOHC

Pojemność silnika: 2.0 l

Moc: 240 KM

Przyspieszenie do 100 km/h: 3,9 s

Prędkość maksymalna: 220 km/h

Moment obrotowy: 310 Nm

Skrzynia: manualna

Tor Toruń

Tor Toruń to profesjonalny obiekt motoryzacyjny przygotowany specjalnie na potrzeby szkoleń, treningów i wyścigów samochodowych. Na terenie obiektu znajduje się asfaltowy tor wyścigowy o długości 1,05 km oraz dodatkowy tor asfaltowo-szutrowy przeznaczony do przejazdów rajdowych. Tor wyścigowy Toruń ma powierzchnię liczącą ponad 20 ha. Jest to drugi obok Słomczyna obiekt słynący z rallycrossu. Na terenie obiektu znajduje się wiele udogodnień takich jak: teren zielony z miejscem do grillowania, profesjonalne korty tenisowe, pole do paintballa z infrastrukturą, restauracja, a także place do nauki jazdy samochodem.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Pojedynek superaut Audi R8 i KTM X-BOW odbywa się na torze wyścigowym, który jest zamknięty na potrzeby wydarzenia. Jazda realizowana jest w ramach eventu motoryzacyjnego, nad przebiegiem którego czuwa sztab profesjonalistów. Przejazd poprzedzony jest instruktażem obejmującym przedstawienie zasad bezpieczeństwa i reguł obowiązujących na torze oraz krótką prezentację każdego pojazdu. Na czas jazdy fotel pasażera zajmuje doświadczony instruktor, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem atrakcji. Każdy uczestnik eventu ma wyznaczoną kolej przejazdu, co zapobiega kolizji z innym autem na torze.

Jak wygląda realizacja?

              - Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

              - Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: