1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Audi R8 vs KTM X-BOW
  5. Jazda Audi R8 vs KTM X-BOW - Tor Kraków

Jazda Audi R8 vs KTM X-BOW - Tor Kraków

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 2 okrążenia
Cena: 599 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00004525

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Audi R8 vs KTM X-BOW na Torze Kraków

Jazda za kierownicą Audi R8 V8 i KTM X-BOW to pojedynek, który zachwyci każdego fana motoryzacji. Przejażdżka dwoma zupełnie odmiennymi typami aut dostarczy niezapomnianych wrażeń i pozwoli na nowo spojrzeć na świat motoryzacji. Jazda porównawcza Audi R8 V8 i KTM X-BOW odbywa się podczas eventu motoryzacyjnego na torze wyścigowym w Krakowie. Jedno okrążenie toru to dystans 1,5 km. Każdy przejazd realizowany jest w towarzystwie instruktora.

Audi R8 V8

Audi R8 V8 to niemiecki sportowy samochód, który doczekał się premiery w 2006 roku. Auto zachwyca sportową sylwetką. Wnętrze auta zdradza troskę o każdy detal. Dwuosobowe coupe świetnie się prowadzi. Doskonale radzi sobie w ostrych łukach i ciasnych zakrętach, a jego przyspieszenie pozwala poczuć mocne uderzenie prędkości na prostych odcinkach. Audi R8 V8 to model zaprojektowany i wyprodukowany całkowicie od podstaw, w którym próżno szukać podobieństw do innych seryjnych modeli. Audi R8 V8 to unikatowe i ponadczasowe auto.

Parametry techniczne

Silnik: V8

Pojemność silnika: 4,2 l

Moc: 430 KM

Przyspieszenie do 100 km/h: 4,6 s

Prędkość maksymalna: 301 km/h

Moment obrotowy: 430 Nm

Skrzynia: 6-biegowa

KTM X-BOW

Jazda KTM X-BOW to przeżycie, które trudno porównać do jazdy innymi sportowymi samochodami. Samochód pierwotnie miał być quadem, jednak pomysł ewoluował i tak powstało auto zaprojektowane z myślą o imprezach motoryzacyjnych, które bez wątpienia uświetnia. Zawsze, gdy się pojawia, robi piorunujące wrażenie. KTM X-BOW swoją sylwetką przypomina bolid, a w dodatku jest ultralekki - zbudowany jest z włókna węglowego, a jego rurowa konstrukcja nie ma dachu, szyb bocznych i czołowej, co wymaga założenia kasku podczas jazdy. 240 KM w połączeniu z otwartą konstrukcją daje ogromny zastrzyk adrenaliny podczas jazdy!

Parametry techniczne

Silnik: Turbo 4-cylindrowy DOHC

Pojemność silnika: 2.0 l

Moc: 240 KM

Przyspieszenie do 100 km/h: 3,9 s

Prędkość maksymalna: 220 km/h

Moment obrotowy: 310 Nm

Skrzynia: manualna

Tor Kraków

Tor Kraków to obiekt o wysoko rozwiniętej infrastrukturze, który należy do jednych z najnowocześniejszych obiektów motoryzacyjnych w kraju. Moto Park Kraków przyciąga miłośników motoryzacji z całej Polski, zachęcając ich do udziału w różnych eventach, szkoleniach, imprezach firmowych i okolicznościowych. Moto Park Kraków dysponuje torem sportowo-szkoleniowym oraz trzema płytami poślizgowymi, w tym jedyną w Polsce płytą poślizgową w kształcie łuku i litery S. Tor do jazdy supersamochodami to pętla o długości 1,5 km i szerokości 12 m, której doskonała nawierzchnia umożliwia bezpieczne rozwijanie wysokie prędkości. Tor Kraków posiada idealne proporcje zakrętów i prostych odcinków, co pozwala dobrze przetestować możliwości jezdne każdego auta.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy supersamochodami Audi R8 V8 i KTM X-BOW odbywają się w obecności doświadczonego instruktora. Przed jazdą zapoznaje on uczestnika z samochodami oraz obowiązującymi na torze regułami i zasadami bezpieczeństwa. Następnie z fotela pasażera czuwa nad prawidłowym przebiegiem atrakcji i udziela cennych rad kierującemu. Każdy przejazd realizowany jest indywidualnie według wyznaczonej kolejności, co pozwala wyeliminować ryzyko kolizji na torze z innym pojazdem. Doskonała nawierzchnia toru zapewnia bezpieczne warunki do jazdy.

Jak wygląda realizacja?

              - Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

              - Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: