Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Audi R8 vs KTM X-BOW
  5. Jazda Audi R8 vs KTM X-BOW - Tor Poznań

Jazda Audi R8 vs KTM X-BOW - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004541

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Audi R8 vs KTM X-BOW na Torze Poznań

Jazda w roli kierowcy Audi R8 i KTM X-BOW na torze Poznań to motoryzacyjna przygoda, która na długo zapadnie w pamięć. Po przybyciu na tor przystąpisz do krótkiego szkolenia zapoznawczego z instruktorem, który następnie zadba o twoje bezpieczeństwo z fotela pasażera. Audi R8 V8 i KTM X-BOW to zupełnie odmienne auta, których porównanie na profesjonalnym torze wyścigowym Poznań dostarczy mnóstwo emocji. Podczas eventu nie zabraknie innych sportowych samochodów, którym będzie można przyjrzeć się z bliska.

Audi R8 V8

Audi R8 to drapieżne auto o eleganckiej, sportowej sylwetce. Silnik o mocy 430 KM został umieszczony pod szklaną kopułą, wywierając tym samym niemałe wrażenie na każdym, kto ma przyjemność bliżej zapoznać się z jednym z najbardziej cenionych aut marki. Dzięki mocnej jednostce napędowej pierwszą setkę na liczniku kierowca ujrzy już w 4,6 sekundy, a przed nim możliwe jeszcze dwie kolejne, bowiem prędkość maksymalna auta to 302 km/h! Nie dziwi więc fakt, że Audi R8 gościło w dużych produkcjach kinowych, jak Iron Man.

KTM X-BOW

KTM X-BOW to samochód, który przyciąga spojrzenia. Rurowa konstrukcja bez szyb bocznych i czołowej intryguje i daje niesamowite wrażenia podczas jazdy. Jazda KTM X-BOW wymaga założenia kasku, zarówno dla celów bezpieczeństwa, jak i komfortu jazdy - wyobraź sobie pęd powietrza, który czuć przy zawrotnej prędkości. To adrenalina, której nie oddadzą żadne słowa, trzeba to poczuć! KTM X-BOW wykonany jest z włókna węglowego i ważny jedyne 700 kg. Ultralekka konstrukcja w połączeniu z silną jednostką napędową - 4-cylindrowym turbo silnikiem o mocy 240 KM pozwala rozpędzić się do setki w 3,9 sekundy.

Parametry techniczne

Audi R8 V8

KTM X-BOW

Silnik

V8

Turbo 4-cylindrowy DOHC

Pojemność silnika

4,2 l

2,0 l

Moc

430 KM

240 KM

Przyspieszenie 0-100 km/h

4,6 s

3,9 s

Prędkość maksymalna

302 km/h

220 km/h

Moment obrotowy

430 Nm

310 Nm

Skrzynia

automatyczna

manualna

Tor Poznań

Tor Poznań to jeden z najsłynniejszych, a zarazem największym obiektów motoryzacyjnych w kraju. Zlokalizowany jest na terenie dawnego lotniska Ławica. To bez wątpienia miejsce, które przyciąga najszersze grono fanów motoryzacji. Pętla toru to dystans 4100 m! Tor Poznań daje możliwość pełnego przetestowania możliwości jezdnych sportowych aut. Obiekt ma rozbudowaną infrastrukturę, a jego kalendarz zapełniony jest ciekawymi wydarzeniami motoryzacyjnymi. Nie dziwi więc fakt, że cieszy się największą popularnością i znajomością wśród fanów motoryzacji w Polsce. Swoje popisy na torze wyścigowym Poznań oddawali tak wybitni kierowcy, jak Lewis Hamilton czy Michael Schumacher.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy sportowymi samochodami odbywają się na zamkniętym torze wyścigowym, wynajętym na potrzeby organizacji eventu motoryzacyjnego. Każdy uczestnik imprezy ma wyznaczoną kolej przejazdu, co wyklucza ryzyko kolizji z innym autem na torze. Jazda superautami poprzedzona jest szkoleniem zapoznawczym. Krótki instruktaż obejmuje zapoznanie z samochodami oraz przedstawienie obowiązujących na torze zasad bezpieczeństwa. Podczas jazdy obecny jest instruktor, który zajmuje miejsce pasażera i udziela cennych rad kierującemu.

Jak wygląda realizacja?

              - Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

              - Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

          - W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: