Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Audi R8 V10
  5. Jazda Audi R8 V10 - Tor Poznań

Jazda Audi R8 V10 - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004481

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Audi R8 V10 na Torze Poznań pętla główna

Wypróbuj możliwości Audi R8 V10, jadąc tym samochodem po Torze Poznań pętla główna i sprawdź, na jakim poziomie są twoje umiejętności kierowcy. Samochód, który możesz poprowadzić, zapewnia adrenalinę i emocje na najwyższym poziomie. Teraz możesz osobiście go wypróbować, przekonać się o jego możliwościach i poczuć jego moc. Tor Poznań pętla główna doskonale nadaje się do przetestowania Audi R8 V10. Tutaj możesz wydobyć z pojazdu wszystkie jego zalety. Nasza propozycja zapewnia cudowne doświadczenie, do którego wraca się przez całe życie. Na miejscu zadbamy o Twoje bezpieczeństwo, dlatego wszystko odbywa się pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora. Możesz także zakupić voucher na prezent i uszczęśliwić kogoś, kto jest Ci bliski.

Audi R8 V10

Audi R8 V10 potrafi pobudzić zmysły i fantazję nawet najbardziej wymagających amatorów szybkiej i sportowej jazdy. Samochód zachwyca swoim wyglądem, a odgłos silnika ,,przyzywa” fanów czterech kółek. Sprawdź, jak ogromny potencjał w sobie skrywa i poprowadź go na torze wyścigowym. Silnik generuje 525 KM mocy zwrotnej, a samochód posiada napęd na 4 koła. To połączenie przekłada się bezpośrednio na niezwykłe osiągi modelu, do których zaliczyć trzeba m.in. szybkość, przyspieszenie, zwrotność oraz prędkość z jaką można pokonywać nim zakręty.  Od 0 km/h do 100 km/h samochód rozpędza się w zaledwie 4,5 sekundy, a maksymalnie wyciąga 316 km/h.

Parametry techniczne

 DANE TECHNICZNE

Audi R8 V10

Prędkość maksymalna

316 km/h

Silnik

5,2 V10

Przyspieszenie do 100 km/h

4,5 sekundy

Moc

525 KM

Tor Poznań pętla główna

Tor Poznań pętla główna znajduje się 9 km od Poznania, 45 km od Środy Wielkopolskiej i 70 km od Gniezna. To ogromny kompleks, który jest organizatorem krajowych i międzynarodowych imprez samochodowych i motocyklowych. Tor o nawierzchni asfaltowej posiada długość 4100 metrów oraz szerokość 12 metrów. W skład pętli wchodzi 14 dynamicznych zakrętów (5 lewo i 9 w prawo). Najdłuższa prosta toru mierzy 560 metrów.

Voucher na prezent

Kup swój voucher w naszym sklepie internetowym, a otrzymasz go na wskazany przez siebie adres e-mail już bezpośrednio po transakcji. Jeżeli zakupiony voucher chciałbyś podarować na prezent, to zapakujemy go elegancko w ozdobną kopertę prezentową i nadamy pocztą tradycyjną.

Bezpieczeństwo

Na miejscu, zanim rozpoczniesz jazdę Audi R8 V10, czeka Cię jeszcze krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi pojazdów. Dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa, podczas jazdy, towarzyszyć Ci będzie doświadczony instruktor, który zajmie miejsce pasażera. Wszystko, abyś czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Realizacja

Po przybyciu do obiektu, udaj się do punktu obsługi klienta, gdzie będziesz miał możliwość rejestracji. Następnie zostaniesz zaprowadzony w okolice toru i pojazdów i odbędziesz krótkie szkolenie. Po nim przyjdzie już czas na przejazdy na torze. Twoje zmagania mogą oglądać z trybun goście, których zaprosisz. Razem z nimi możesz śledzić również zmagania innych kierowców.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.