Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Audi R8 V10
  5. Jazda Audi R8 V10 - Tor Łódź

Jazda Audi R8 V10 - Tor Łódź

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004473

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Audi R8 V10 na Tor Łódź

Sprawdź możliwości Audi R8 V10 i wypróbuj swoje umiejętności kierowcy podczas jazdy na profesjonalnym torze wyścigowym. Samochód, który możesz poprowadzić to absolutny klasyk, który zapewnia emocje i adrenalinę na najwyższym poziomie. Jazda tym samochodem na torze wyścigowym to spełnienie marzeń dla każdego amatora motoryzacji! Stoisz przed szansą, aby przetestować to auto i przekonać się osobiście o możliwościach, jakie posiada. Jazda Audi R8 V10 na doskonale przygotowanym Torze Łódź to wspaniałe doświadczenie, które wspomina się przez długie lata. Cała atrakcja odbywa się całkowicie bezpiecznie. Wszystko przebiega bowiem pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora. Voucher na przejazdy jest także doskonałym pomysłem na prezent, ponieważ będzie na pewno trafiony i ucieszy każdego faceta.

Audi R8 V10

Audi R8 V10 bez wątpienia pobudza zmysły i rozbudza fantazję. Pierwszy zachwyt przynosi samo spojrzenie na ten model. Doskonały design, który od razu pobudza wyobraźnię o możliwościach maszyny i szybkiej jeździe. Drugi zachwyt związany jest natomiast z odgłosem potężnego silnika, który ostatecznie rozwiewa wątpliwości i ,,przyzywa” kierowcę. Sam sprawdź, jak ten samochód oddziałuje na ludzi. Pod maską znajdziemy potężny silnik, który wytwarza 525 KM mocy. Ta ogromna moc łączy się z napędem na 4 koła, co bezpośrednio przekłada się na dynamikę jazdy, w tym na prędkość pokonywania zakrętów. Pokonanie pierwszych 100 km/h zajmuje jedynie 4,5 sekundy, a prędkość, którą osiąga, wynosi 316 km/h. Tor wyścigowy to odpowiednie miejsce, aby przekonać się o jego mocy.

Parametry techniczne

 DANE TECHNICZNE

Audi R8 V10

Prędkość maksymalna

316 km/h

Silnik

5,2 V10

Przyspieszenie do 100 km/h

4,5 sekundy

Moc

525 KM

Tor Łódź

Tor Łódź znajduje się 15 km od centrum Łodzi w okolicy drogi krajowej 71 oraz autostrady A2. Charakterystycznym aspektem toru jest jego zróżnicowanie, a asfaltowa nawierzchnia zapewnia odpowiednią przyczepność i komfort jazdy. Długość pętli wynosi 1050 metrów, a szerokość toru mieści się w przedziale 8-12 metrów. Znajduje się tu 7 zakrętów (5 w prawo i 2 w lewo). Najdłuższa prosta wynosi 200 metrów. Tor posiada dużą różnicę poziomów (196 – 202,5 m n.p.m). Fakt ten generuje niepodrabialne przeżycia.

Voucher na prezent

Voucher może znaleźć się na twojej skrzynce mailowej bezpośrednio po zakupie. Możemy go jednak nadać za pośrednictwem firmy kurierskiej, co jest dobrym pomysłem na prezent, ponieważ spakujemy go w elegancką, ozdobną kopertę.

Bezpieczeństwo

Podczas Twojego pobytu na torze zadbamy o Twoje bezpieczeństwo. Zanim rozpoczniesz przejazdy, czeka Cię jeszcze krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. W trakcie pokonywania toru towarzyszyć Ci będzie wsparcie instruktora, który zajmie miejsce pasażera.

Realizacja

Zapraszamy na tor, do punktu obsługi klienta. W tym miejscu dokonasz swojej rejestracji. Bezpośrednio po niej czeka Cię krótkie szkolenie i rozpoczęcie jazdy. Tego dnia możesz też podziwiać pozostałe pojazdy, które znajdują się w naszym obiekcie i przejazdy innych kierowców.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.