Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Audi R8 V10
  5. Jazda Audi R8 V10 - Tor Krzywa

Jazda Audi R8 V10 - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004469

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Audi R8 V10 na Torze Krzywa - Wrocław

Wypróbuj Audi R8 V10, które gwarantuje kierowcy niezapomniane wrażenia połączone z ogromną dawką adrenaliny i emocji. Jazda tym samochodem na profesjonalnym torze to spełnienie marzeń dla każdego mężczyzny! Teraz masz okazję, aby przetestować ten pojazd i przekonać się osobiście o możliwościach, jakie posiada. Tor Krzywa - Wrocław i przejazdy samochodowe Audi R8 V10 to cudowne doświadczenie, które wraca we wspomnieniach przez całe życie. Prezentowana atrakcja odbywa się całkowicie bezpiecznie, ponieważ wszystko przebiega pod czujnym okiem profesjonalnego kierowcy. Voucher na przejazdy to także świetny pomysł na prezent zapewniający emocje, których nie znajdzie się w innym miejscu oraz wdzięczność wobec obdarowującego.

Audi R8 V10

Audi R8 V10 naprawdę potrafi oddziaływać na zmysły. Aby je pobudzić, wystarczy na niego popatrzeć, ponieważ sam design zwiastuje już ogromne możliwości i niezapomniane przeżycia. Jeżeli jednak sam wygląd nie wystarczy, to dźwięk jego potężnego silnika uwiedzie nawet najbardziej wymagających amatorów motoryzacji. Przekonaj się o tym osobiście. Silnik przedstawionego modelu generuje aż 525 KM mocy zwrotnej. Takie możliwości łączą się w nim z napędem na 4 koła, co przekłada się bezpośrednio na samą dynamikę jazdy, w tym na prędkość pokonywania zakrętów. Osiągnięcie 100 km/h zajmuje jedynie 4,5 sekundy, a maksymalna prędkość wynosi 316 km/h. Tor wyścigowy to odpowiednie miejsce, aby poczuć jego moc.

Parametry techniczne

 DANE TECHNICZNE

Audi R8 V10

Prędkość maksymalna

316 km/h

Silnik

5,2 V10

Przyspieszenie do 100 km/h

4,5 sekundy

Moc

525 KM

Tor Krzywa - Wrocław

Tor Krzywa – Wrocław zlokalizowany jest na terenie zamkniętego lotniska około 18 km od Bolesławca, 35 km od Legnicy i 100 km od Wrocławia. Posiada asfaltową nawierzchnię, która doskonale pozwala wykorzystać możliwości prowadzonego pojazdu. Fotokomórki mierzą tu czas przejazdu z dokładnością do tysięcznej sekundy i charakteryzuje się bardzo nietypowym kształtem. Pętla toru wyścigowego liczy 1800 metrów oraz od 8 do 16 metrów szerokości. Najdłuższa prosta wynosi tutaj 100 metrów, co pozwala docisnąć pedał gazu ,,do podłogi”. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 10 hektarów.

Voucher na prezent

Zdobądź swój wymarzony voucher na przejazdy i ciesz się przyjemnością z jazdy! Produkt może znaleźć się na twojej skrzynce mailowej bezpośrednio po transakcji. Jeżeli chcesz, to możemy go także nadać za pośrednicwem firmy kurierskiej. Wtedy spakujemy go w elegancką, ozdobną kopertę.

Bezpieczeństwo

Zanim rozpoczniesz testowanie Audi R8 V10, czeka Cię jeszcze krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Podczas jazdy towarzyszyć Ci będzie natomiast wsparcie instruktora, który zajmie miejsce pasażera.

Realizacja

Po rejestracji w punkcie obsługi czeka Cię krótkie szkolenie. Po nim przyjdzie czas na przyjemność czerpaną z jazdy. Możesz również razem z bliskimi oglądać jazdę innych kierowców i podziwiać pojazdy, które prowadzą.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.