1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Aston Martinem V8 Vantage
  5. Jazda Aston Martinem V8 Vantage - Tor Kraków

Jazda Aston Martinem V8 Vantage - Tor Kraków

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 439 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00004341

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Aston Martinem V8 Vantage na Torze Kraków

Aston Martin V8 Vantage to samochód sportowy o wyjątkowym designie, niesamowitym dźwięku silnika i zadziwiających parametrach technicznych. Przekonaj się sam i przeżyj niesamowite emocje oraz poczuj ogromną dawkę adrenaliny podczas jazdy na profesjonalnym torze wyścigowym w Krakowie!

Aston Martin V8 Vantage

Aston Martin V8 Vantage to auto, które na niskich obrotach sprawia wrażenie eleganckiej limuzyny, jednak wystarczy wcisnąć mocniej pedał gazu, aby przekonać się o jego niesamowitych możliwościach i potężnej mocy! To wszystko dzięki silnikowi V8 o pojemności 4,8 litra, który dysponuje mocą 426 koni mechanicznych i osiąga moment obrotowy na poziomie 470 Nm. Dzięki temu, od 0 do 100 km/h można za jego kierownicą przyspieszyć w zaledwie 4,7 sekundy!

Parametry techniczne

Dane techniczne

Aston Martin V8 Vantage

Prędkość maksymalna

290 km/h

Moc

426 KM

Pojemność silnika

4,8 l V8

Przyspieszenie do

100 km/h

4,7 s

Tor Kraków

Tor Kraków położony jest na terenie Moto Parku Kraków, zlokalizowanego przy drodze krajowej 79, około 16 kilometrów od centrum Krakowa. Jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce, który powstał w 2017 roku z inicjatywy Wicemistrza Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów - Michała Kościuszko. Obiekt ten dysponuje torem sportowo-szkoleniowym oraz trzema płytami poślizgowymi, przy czym jedna z nich, w kształcie litery S, jest jedyną tego typu płytą poślizgową w Polsce.

Pętla Toru Kraków ma 1500 metrów długości i 10 metrów szerokości. Podczas jednego okrążenia czeka na kierowców 14 zróżnicowanych zakrętów oraz 200-metrowa prosta, dająca możliwość przetestowania możliwości pojazdu.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher w formie elektronicznej, który jest idealnym pomysłem na prezent nawet dla najbardziej wymagających miłośników motoryzacji! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on przez nas zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Aston Martinem V8 Vantage odbywa się podczas eventu motoryzacyjnego, który organizowany jest na terenie profesjonalnego toru wyścigowego. Podczas realizacji vouchera, tor jest zamknięty dla innych uczestników wydarzenia, w związku z czym nie powstaje ryzyko kolizji z innymi pojazdami. Infrastruktura i nawierzchnia toru zapewnia komfort podczas jazdy oraz idealną przyczepność do podłoża, a doświadczona kadra instruktorska dba o bezpieczeństwo kierowców biorących udział w evencie.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Aston Martinem V8 Vantage na Torze Kraków realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Z uwagi na wystąpienie w dniu realizacji vouchera niekorzystnych warunków pogodowych, istnieje możliwość zmiany terminu jazdy przez wykonawcę;
  • Czas trwania jazdy Aston Martinem V8 Vantage na Torze Kraków zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia oraz poziomu doświadczenia kierowcy;
  • Po przyjeździe na Tor Kraków, należy skierować się do biura obsługi, gdzie zostanie dokonana rejestracja.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: