Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Aston Martinem V8 Vantage
  5. Jazda Aston Martinem V8 Vantage - Tor Poznań

Jazda Aston Martinem V8 Vantage - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004357

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Aston Martinem V8 Vantage na Torze Poznań pętla główna

Profesjonalny tor wyścigowy to najlepsze miejsce do przetestowania superszybkiego auta sportowego bez żadnych ograniczeń. Teraz masz możliwość usiąść za kierownicą Aston Martina V8 Vantage i cieszyć się wyjątkowymi chwilami podczas eventu motoryzacyjnego odbywającego się na Torze Poznań!

Aston Martin V8 Vantage

Aston Martin V8 Vantage to samochód sportowy, którego rama, zawieszenie oraz silnik wykonane zostały z aluminium, natomiast kolumna kierownicy oraz otwierane do góry pod kątem 12° drzwi powstały z magnezu. Dzięki wykorzystaniu tych tworzyw, które wpłynęły na zmniejszoną masę pojazdu, a także potężną moc wynoszącą 426 koni mechanicznych, za kierownicą Aston Martina V8 Vantage można rozpędzić się do 290 km/h, a pierwsze 100 km/h można osiągnąć w zaledwie 4,7 sekundy.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Aston Martin V8 Vantage

Prędkość maksymalna

290 km/h

Moc

426 KM

Pojemność silnika

4,8 l V8

Przyspieszenie do

100 km/h

4,7 s

Tor Poznań pętla główna

Tor Poznań powstał na terenie byłego poligonu wojskowego, znajdującego się na terenie portu lotniczego Poznań-Ławica. Do jego budowy wykorzystano nieużytkowane pasy startowe. Oficjalne otwarcie miało miejsce w 1977 roku i na początku obiekt ten służył wyłącznie jako miejsce przeznaczone do organizacji imprez motocyklowych. Z czasem jednak, Tor Poznań stał się torem samochodowo-motocyklowym i od tamtej pory jest niezwykle popularnym miejscem na mapie Polski dla każdego miłośnika motoryzacji. Pętla główna Toru Poznań ma aż 4100 metry długości, natomiast jej szerokość wynosi 12 metrów. Na trasie czeka na kierowców 14 zakrętów (5 lewych i 9 prawych) oraz 560-metrowa prosta, czyli idealny odcinek do weryfikacji przyspieszenia pojazdu! Tor Poznań otrzymał światową homologację wyścigową FIA oraz europejską UEM, dzięki czemu na jego terenie istnieje możliwość organizowania profesjonalnych wyścigów samochodowych.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher w formie elektronicznej, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego fana czterech kółek! W przypadku zamówienia vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on przez nas zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Aston Martinem V8 Vantage odbywa się na terenie profesjonalnego toru wyścigowego, który podczas realizacji vouchera jest zamknięty dla innych uczestników wydarzenia. W związku z tym nie ma ryzyka powstania kolizji z innymi pojazdami. O bezpieczeństwo podczas jazdy dba doświadczony instruktor.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda Aston Martinem V8 Vantage na Torze Poznań pętla główna realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków pogodowych w dniu rezerwacji jazdy, istnieje możliwość zmiany jej terminu przez wykonawcę;
  • Czas trwania jazdy Aston Martinem V8 Vantage na Torze Poznań pętla główna zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia oraz poziomu doświadczenia kierowcy;
  • Po przyjeździe na Tor Poznań pętla główna, należy skierować się do biura obsługi, gdzie zostanie dokonana rejestracja.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.