Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda bolidami
 4. Jazda Ariel Atom
 5. Jazda Ariel Atom - Tor Łódź

Jazda Ariel Atom - Tor Łódź

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 299 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004245

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój, obuwie na płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ariel Atom

Przejazd po nitce Toru Łódź jako kierowca bolidu Ariel Atom. To atrakcja idealna dla każdego fana motoryzacji, a w szczególności wyścigów F1. Niebanalny bolid o ultralekkiej konstrukcji i potężnej mocy skrywanej pod maską zapewni emocje, o których ciężko będzie zapomnieć jeszcze długo po realizacji. Przejażdżki odbywają się podczas eventów, organizowanych według wcześniej ustalonego kalendarza. Osobie prowadzącej auto towarzyszył będzie doświadczony instruktor-kierowca, który dba o bezpieczny przebieg.

Ariel Atom na Torze Łódź

Jazda Ariel Atom to doświadczenie, o którym ciężko się zapomina, a to dzięki nietypowemu pojazdowi rozpędzającemu się w 2,8 sekundy do pierwszych 100 km/h! Jest to możliwe dzięki silnikowi z Hondy Civic Type-R VTEC o pojemności 2.0 oraz mocy 210 KM. Do tego ultralekka konstrukcja rurowa oraz brak dachu i drzwi, co przekłada się na całkowitą wagę 670 kg. Uczucie wciśnięcia w fotel przy mocniejszym nadepnięciu na pedał gazu gwarantowane! Ariel Atom swoim wyglądem łudząco przypomina bolidy Formuły 1, będąc mini odpowiednikiem profesjonalnych samochodów wyścigowych.

Parametry techniczne

 • Napęd: na tylne koła
 • Silnik: 2.0, 4-cylindrowy
 • Skrzynia biegów: manualna
 • Moc maksymalna: 210 KM
 • Przyspieszenie do 100 km/h: 2,8 s
 • Prędkość maksymalna: 225 km/h

Tor Łódź

Tor Łódź to jeden z najnowszych obiektów motoryzacyjnych w Polsce, ponieważ powstał w zaledwie 2016 roku. Jego największym atutem jest świetna lokalizacja w samym sercu Polski – zaledwie 10 kilometrów od centrum miasta, na zbiegu autostrad A1 oraz A2. Nitka toru to 1050 metrów asfaltowej nawierzchni o doskonałej przyczepności oraz szerokości zmiennej 8-12 metrów. Oprócz tego kompleks oferuje profesjonalny pomiar czasu Tag Heuer. To idealne miejsce do przetestowania możliwości najszybszych modeli aut w bezpiecznych warunkach, pod okiem profesjonalistów.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Podczas przejazdu jako kierowca Ariel Atom należy nosić środki ochrony osobistej w postaci kasku oraz kominiarki. Jest to spowodowane brakiem dachu oraz okien w pojeździe. Przejażdżki odbywają się w trakcie trwania imprezy motoryzacyjnej, na czas której tor wyłączony jest z użytku dla innych osób. Każdy z uczestników ma wyznaczoną swoją kolej przejazdu, co minimalizuje ryzyko kolizji. Osobie obdarowanej podczas jazdy towarzyszy instruktor, zasiada on na fotelu pasażera oraz udziela cennych wskazówek i rad kierującemu. Przeprowadza on również krótkie szkolenie teoretyczne przed rozpoczęciem realizacji, mające na celu zapoznanie się z autem i jego specyfiką.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.