Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda bolidami
  4. Jazda Ariel Atom
  5. Jazda Ariel Atom - Tor Poznań karting

Jazda Ariel Atom - Tor Poznań karting

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004257

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój, obuwie na płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda za kierownicą Ariel Atom na Torze Poznań karting

Jazda za kierownicą Ariela Atoma to niesamowita możliwość sprawdzenia swoich umiejętności technicznych w zakresie prowadzenia szybkiego i ultralekkiego bolidu wyścigowego. Zarezerwuj jazdę już dziś i przeżyj wyjątkowe chwile na profesjonalnym torze wyścigowym!

Ariel Atom

Ariel Atom to brytyjskie auto sportowe, produkowane od 2000 roku przez Ariel Motor Company w Somerset. Jego nadwozie jest niemalże całkowicie odkryte i oparte na konstrukcji rurowej, a jedynie z przodu zastosowano kilka paneli, które mają na celu poprawę aerodynamiki pojazdu. Ariel Atom nie jest wyposażony w szyby, ani dach, a jego wyposażenie jest okrojone do minimum, co wpływa na jego niewielką masę całkowitą.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Ariel Atom

Prędkość maksymalna

225 km/h

Moc

210 KM

Pojemność silnika

2 l

Przyspieszenie do

100 km/h

2,8 s

Tor Poznań karting

Tor Poznań karting  jest częścią Toru Głównego Poznań, położonego w Przeźmierowie, około 9 kilometrów od centrum Poznania. Tor ten powstał na terenie dawnego poligonu wojskowego, a jego otwarcie miało miejsce 18 października 1980 roku. Na jego obszarze organizowane są liczne wydarzenia motoryzacyjne europejskiego formatu, m.in.: Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Wyścigowy Motocyklowy Puchar Polski, Mistrzostwa Polski Rally Cross oraz Rajd Pojazdów Zabytkowych. Tor Poznań karting jest idealnym miejscem do doskonalenia umiejętności jazdy gokartem, a także do jazdy superszybkimi autami sportowymi. Pętla Toru Poznań karting ma 1500 metrów długości i 12 metrów szerokości. Na trasie czeka na kierowców 8 zakrętów o różnym stopniu trudności oraz dłuższa prosta, która idealnie sprawdzi się w celu weryfikacji przyspieszenia i prędkości maksymalnej pojazdu. 

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher w formie elektronicznej, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego fana czterech kółek! W przypadku zamówienia vouchera z tradycyjną wysyłką, będzie on przez nas zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda za kierownicą Ariel Atom odbywa się podczas eventu motoryzacyjnego, organizowanego na terenie profesjonalnego toru wyścigowego Poznań karting. Infrastruktura toru jest idealnie przystosowana do szybkiej jazdy, a jego nawierzchnia zapewnia idealną przyczepność do podłoża. Przed przystąpieniem do jazdy, każdy uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu z zakresu obsługi pojazdu oraz zasad bezpieczeństwa obowiązujących na torze.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda za kierownicą Ariela Atoma na Torze Poznań karting realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Termin ten może ulec zmianie ze względu na wystąpienie niekorzystnych warunków atmosferycznych;
  • Czas trwania jazdy za kierownicą Ariela Atoma na Torze Poznań karting zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia oraz poziomu doświadczenia kierowcy;
  • Po przyjeździe na Tor Poznań karting należy skierować się do biura obsługi, gdzie zostanie dokonana rejestracja.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: