Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Ford Mustang vs KTM X-BOW
  5. Ford Mustang vs KTM X-BOW - Tor Poznań

Ford Mustang vs KTM X-BOW - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004149

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Ford Mustang vs KTM X-BOW na Torze Poznań

Przejażdżka po profesjonalnym torze wyścigowym to gratka dla każdego fana motoryzacyjnych wrażeń. Porównanie aut Ford Mustang oraz KTM X-BOW na torze w Poznaniu przyprawi o szybsze bicie serca każdego, kto zjawi się na evencie. Zdecyduj się na oryginalny prezent, który pomoże rozwinąć pasje i zainteresowania obdarowanego, a także zostanie w jego pamięci na długo.

Ford Mustang

Spektakularne dzieło amerykańskich inżynierów, które zachwyca każdego, kto choć trochę interesuje się motoryzacją. Jego wydłużona maska z czarnym koniem na grillu oraz ryk pięciolitrowego silnika dodają drapieżności i charakteru. Ma bardziej aerodynamiczny kształt od swoich poprzedników, co przekłada się na jego lepsze osiągi - maksymalna prędkość, jaką może osiągnąć wynosi 250 km/h.

KTM X-BOW

Ultralekki samochód o nietypowym wyglądzie. KTM X-BOW to dzieło austriackiego producenta motocykli KTM. Jego charakterystyczną cechą jest konstrukcja szczątkowego nadwozia typu roadster, dzięki której może osiągać tak spektakularną prędkość. Dzięki zrezygnowaniu ze wszelkich udogodnień uzyskano bardzo niską masę całkowitą, a to sprawia, że KTM X-BOW potrafi rozpędzić się aż do 220 km/h.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

FORD MUSTANG

KTM X-BOW

Prędkość max

250 km/h

220 km/h

Silnik

5,0 l

2,0 l

Przyśpieszenie do 100 km

4,8 s

3,9 s

Moc

421 KM

240 KM

Tor Poznań pętla główna

Najdłuższy tor wyścigowy w Polsce - jego długość jest równa 4083 metry. W jego skład wchodzi również tor kartingowy mierzący 1480 metrów. Obiekt został zagospodarowany na terenie starego lotniska Ławica, a teraz należy do Automobilklubu Wielkopolskiego i stanowi miejsce wyścigów motocyklowych i samochodowych na szczeblu krajowym i europejskim.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Ford Mustang vs KTM X-BOW realizowana jest na zamkniętym obiekcie motoryzacyjnym w czasie dedykowanego eventu. Nad bezpiecznym przebiegiem atrakcji czuwa sztab wykwalifikowanych instruktorów, którzy na czas jazdy zasiadają na miejscu pasażera, by w razie potrzeby wesprzeć osobę obdarowaną radą. Przed wyjazdem na nitkę toru każdy z uczestników przechodzi krótkie szkolenie teoretyczne, które przygotowuje do poruszania się sportowym autem.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.