Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Audi R8 vs Nissan GTR
  5. Audi R8 vs Nissan GTR - Tor Poznań

Audi R8 vs Nissan GTR - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00003721

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Audi R8 vs Nissan GTR - Tor Poznań pętla główna

Jazda Audi R8 vs Nissan GT-R na Torze Poznań

Pojedynek aut to doskonała propozycja dla osoby, która kocha szybkie, sportowe samochody i chciałaby przetestować swoje możliwości na profesjonalnym torze. Przejażdżka dwoma superautami zapewni niesamowite emocje oraz podniesie dawkę adrenaliny we krwi.

Audi R8

Przełomowy model niemieckiej marki - sportowy supersamochód z nadwoziem typu coupe, który kryje pod swoją maską 430 KM. Do pierwszej setki przyspiesza w zaledwie 4,6 sekundy, a prędkość maksymalna, jaką jest w stanie osiągnąć wynosi 302 km/h. Wyjątkowości dodaje mu fakt, że każdy egzemplarz jest składany ręcznie.  

Nissan GTR

Japońskie, sportowe auto stworzone z dbałością o detale. Zachwyca swoim wyrafinowaniem oraz precyzją wykonania. Pomimo niesamowitej mocy 588 KM, doskonale sprawdzi się do codziennej jazdy. Prędkość maksymalna 310 km/h gwarantuje niesamowite przeżycia na torze.

Parametry techniczne

 

Audi R8

Nissan GTR

Moc

430 KM

588 KM

Przyspieszenie 0 - 100

4,6 s.

3,5 s.

Pojemność (cm3)

4163

3800

Silnik

4.2 l V8

V6 Twin Turbo 3,8 l

Napęd

na cztery koła

4WD

V-max

302 km/h

310 km/h

Skrzynia biegów

6-biegowa

6-biegowa sekwencyjna

Tor Poznań

Największy w Polsce tor o nawierzchni asfaltowej położony 12 km od centrum Poznania. Długość nitki jest równa 4083 m, a w jej skład wchodzi również tor kartingowy o długości 1480 m. Obiekt należący do Automobilklubu Wielkopolskiego jest miejscem wyścigów samochodowych oraz motocyklowych na szczeblu krajowym, a także europejskim.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są podczas zamkniętych eventów motoryzacyjnych pod czujnym okiem instruktorów, którzy dbają o bezpieczny przebieg atrakcji. Przed rozpoczęciem jazd instruktorzy udzielają wskazówek dotyczących poruszania się samochodem oraz zasad obowiązujących na terenie toru.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.
  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.