Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Audi R8 vs Nissan GTR
  5. Audi R8 vs Nissan GTR - Tor Łódź

Audi R8 vs Nissan GTR - Tor Łódź

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00003709

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Audi R8 vs Nissan GT-R na Torze Łódź

Jazda supersamochodami Audi R8 vs Nissan GT-R w Łodzi to doskonały prezent dla każdego fana kierownicy, który sprawi radość oraz wzbogaci życie o nowe, cenne doświadczenia. Jazda luksusowymi autami to nie tylko dostarczenie ogromnej dawki adrenaliny, ale też nauka prawidłowego poruszania się po torze. Przed rozpoczęciem jazdy uczestnik przejdzie krótkie szkolenie, co zapewni bezpieczny przebieg realizacji.

Audi R8

Audi R8 to supersamochód, który dostosowany jest do miejskiej jazdy. Wyróżnia go sportowy wygląd, luksus oraz komfortowe wnętrze. Prędkość maksymalna, jaką jest w stanie osiągnąć, wynosi 302 k/h, dzięki czemu może śmiało mierzyć się z Nissanem GTR.

Nissan GTR

Nissan GTR to niesamowita maszyna skonstruowana z dbałością o najmniejsze szczegóły. Pomimo sportowego charakteru doskonale sprawdzi się podczas codziennej jazdy. Zdumiewająca moc 588 KM zapiera dech w piersiach, a prędkość maksymalna 310 km/h pozwala poczuć się jak prawdziwy kierowca wyścigowy.

Parametry techniczne

 

Audi R8

Nissan GTR

Moc

430 KM

588 KM

Przyspieszenie 0 - 100

4,6 s.

3,5 s.

Pojemność (cm3)

4163

3800

Silnik

4.2 l V8

V6 Twin Turbo 3,8 l

Napęd

na cztery koła

4WD

V-max

302 km/h

310 km/h

Skrzynia biegów

6-biegowa

6-biegowa sekwencyjna

Tor Łódź

Tor Łódź wchodzi w skład Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy, a poruszać się po nim mogą samochody, motory oraz gokarty. Długość asfaltowej nitki wynosi 1 km, a szerokość waha się od 8 do 12 m. Tor został wyposażony w odcinkowy pomiar czasu, dzięki któremu możemy poznać czas przejazdu na zewnątrz budynku, w jego środku oraz na aplikacji mobilnej.  

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Atrakcja realizowana jest na zamkniętym Torze Łódź. Doskonała, asfaltowa nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki organizowane są w formie całodniowych eventów, a nad pomyślnym przebiegiem czuwa grupa profesjonalnych kierowców. Przed rozpoczęciem jazd każdy z uczestników przechodzi krótkie szkolenie, które ma na celu przybliżenie panujących na torze reguł bezpieczeństwa.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.