Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Audi R8 vs Nissan GTR
  5. Audi R8 vs Nissan GTR - Tor Kraków

Audi R8 vs Nissan GTR - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00003701

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Audi R8 vs Nissan GTR - Tor Kraków

Jazda Audi R8 vs Nissan GT-R na Torze Kraków

Porównaj dwa supersamochody i przekonaj się, jakie mają możliwości. Zasiądź za kierownicą Audi R8 oraz Nissana GTR i z zawrotną prędkością pokonaj liczne zakręty. Jazda takimi maszynami dostarczy Ci niesamowitych wrażeń oraz emocji, które zostaną z Tobą na długo.

Audi R8

Auto osiągami dorównujące Lamborghini, które sprawdzi się doskonale w codziennej, miejskiej jeździe. Audi R8 charakteryzuje się sportowym designem, a także niezwykle luksusowym i komfortowym wnętrzem. Jego prędkość maksymalna jest równa 302 km/h, dzięki czemu stanowi godnego rywala dla Nissana GTR.

Nissan GTR

To japońskie superauto, które również zostało stworzone z myślą o codziennym użytkowaniu. Nissan GTR to kwintesencja wyrafinowania i doskonałości, która potrafi osiągnąć aż 310 km/h, a wszystko dzięki dbałości o najdrobniejsze szczegóły oraz silnikowi V6 Twin Turbo 3,8 l.

Parametry techniczne

 

Audi R8

Nissan GTR

Moc

430 KM

588 KM

Przyspieszenie 0 - 100

4,6 s.

3,5 s.

Pojemność (cm3)

4163

3800

Silnik

4.2 l V8

V6 Twin Turbo 3,8 l

Napęd

na cztery koła

4WD

V-max

302 km/h

310 km/h

Skrzynia biegów

6-biegowa

6-biegowa sekwencyjna

Tor Kraków

To jeden z najnowocześniejszych obiektów w Polsce, który składa się z toru sportowo-szkoleniowego i trzech płyt szkoleniowych - w tym jeden w kształcie litery S. Długość nitki toru wynosi 1500 m, a jego szerokość jest równa 10 m. Asfaltowa nawierzchnia idealnie sprawdza się w czasie szybkiej, sportowej jazdy.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Realizacja atrakcji odbywa się na zamkniętym Torze Kraków. Nad pomyślnym przebiegiem atrakcji czuwają doświadczeni kierowcy rajdowi, którzy przed rozpoczęciem jazd, przeprowadzają krótkie szkolenie. Aby przejażdżka przebiegała bezpiecznie, na miejscu pasażera zasiada instruktor, który udziela rad, jak w pełni wykorzystać potencjał auta.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.