1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Audi R8 V10 vs KTM X-Bow
  5. Audi R8 V10 vs KTM X-Bow - Tor Łódź

Audi R8 V10 vs KTM X-Bow - Tor Łódź

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 2 okrążenia
Cena: 659 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00003607

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Za kierownicą każdego auta pokonasz 1 okrążenie toru, łącznie 2 okrążenia

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Od zawsze chciałeś sprawdzić się jako zawodowy kierowca rajdowy? Marzyłeś, aby chociaż na jeden dzień zasiąść za kółkiem kultowego sportowego auta? Dzisiaj mamy dla Ciebie coś specjalnego. Pozwolimy Ci poprowadzić nie jedno, a dwa auta - Audi R8 V10 i KTM X-BOW. Dołącz do nas na Torze Łódź i na własnej skórze poczuj tę niesamowitą prędkość.

Audi R8 V10 vs. KTM X-BOW

Jeśli wydaje Ci się, że w tym duecie jest tylko jedno profesjonalne auto, to jesteś w ogromnym błędzie. Mimo iż Audi to jedna z kultowych marek wyścigowych, to w zestawieniu z KTM X-BOW, jej zwycięstwo nie jest już tak oczywiste. Co prawda Audi R8 V10 posiada mocny, 525-konny silnik, a jej prędkość maksymalna to 316 km/h, to jednak nie przesądza o jej wyższości nad KTM. X-BOW ma słabszy silnik o mocy 240 koni, ale zdecydowanie nadrabia mniejszą formą, niższą wagą, a także większym przyspieszeniem. Od 0 do 100 km/h rozpędza się w 3,9 sekundy. To znacznie szybciej, niż Audi, któremu zajmuje to 4,5 sekundy. 

Parametry techniczne    

DANE TECHNICZNE

AUDI R8 V10

KTM X-BOW

Prędkość max

316 km/h

220 km/h

Silnik

5,2 l

2,0 TFSI

Przyśpieszenie do 100 km/h

4,5 sekundy

3,9 sekundy

Moc

525 KM

240 KM

Tor Łódź

Tor Łódź położony jest praktycznie w środku Łodzi, bo zaledwie 15 km od centrum miasta. Obiekt funkcjonuje nie tylko jako tor wyścigowy, ale na jego terenie mieści się także Ośrodek Doskonalenia Technik Jazdy. Jest to również miejsce licznych eventów motoryzacyjnych, które zrzeszają zarówno fanów czterech kółek, jak i miłośników motocykli. Pętla toru wynosi 1050 metrów długości, a jej niewątpliwą zaletą jest zróżnicowanie trasy przejazdu pod względem wysokości. To sprawia, że na torze Łódź świetnie odnajdą się początkujący kierowcy, jak i również ci bardziej zaawansowani. Ponadto, na trasie do zaliczenia jest 7 dynamiczny zakrętów i długa prosta o długości 200 metrów.

Voucher na prezent

Voucher na przejazd sportowym samochodem to doskonały upominek, który dostarczy wyjątkowych emocji i przeżyć. Możesz podarować go komuś bliskiemu lub samemu sobie. Kupon znajdziesz w swojej wirtualnej skrzynce zaraz po zakończeniu transakcji. Jeśli nie chcesz drukować go samodzielnie, możemy zrobić to za Ciebie. Wtedy, ozdobnie zapakowany voucher, nadamy pocztą pod wskazany adres. 

Bezpieczeństwo

Zanim pozwolimy Ci zająć miejsce kierowcy, musisz odbyć krótkie szkolenie z przydzielonym Ci instruktorem. Wspólnie omówicie zasady bezpieczeństwa oraz instrukcję obsługi obu pojazdów. Instruktor będzie z Tobą również wewnątrz auta. Zajmie fotel pasażera i będzie czuwać nad prawidłowym przebiegiem całego wydarzenia.

Jak wygląda realizacja

  • Najpierw musisz zgłosić się w biurze obsługi, gdzie zostanie zaplanowana Twoja przejażdżka. Następnie oczekuj na swój przejazd w pobliżu wybranego auta.

  • Możesz przedłużyć swój pobyt na torze, gdyż event jest całodniowy. Zostań tyle, ile chcesz i dopinguj innych kierowców.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: