Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Audi R8 V10 vs KTM X-Bow
  5. Audi R8 V10 vs KTM X-Bow - Tor Krzywa

Audi R8 V10 vs KTM X-Bow - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00003603

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Przejedziesz 2 okrążenia toru pokonując 3,6 km.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Pojedynek pojazdów Audi R8 V10 vs. KTM X-Bow jest niezwykłym przeżyciem, które potrafi dostarczyć ogromną dawkę emocji. W czasie jazdy każdy z uczestników będzie mieć okazję jeździć na profesjonalnie przygotowanym torze Krzywa i dokonać porównania obu wymienionych modeli aut sportowych. Taki prezent warto podarować osobie lubiącej szybką jazdę, koledze zainteresowanym motoryzacją i w zasadzie każdemu, kto uwielbia przypływ adrenaliny. 

Audi R8 V10 

Audi R8 V10 to połączenie zalet aut z umieszczonym w centralnej części silnikiem oraz tych z napędem na cztery koła. Samochód ten zwyciężył wyścig Le Mans aż dziewięć razy, a to dzięki wspaniałym osiągom. Dziesięciocylindrowa jednostka napędowa mająca pojemność 5,2 litra może generować moc aż 525 koni mechanicznych. Dzięki czemu pojazd ten osiąga setkę w zaledwie 4,5 sekundy. 

Dane techniczne:

Audi R8

Moc 

525 KM

Przyspieszenie do 100 km/h

4,5 s

Silnik 

5.2 l V10

Prędkość max

314 km/h

KTM X-Bow

KTM X-Bow jest samochodem dwuosobowym, który pozbawiono szyb oraz dachu. Dzięki takiej modyfikacji jest lekki i umożliwia osiąganie sporych prędkości. Jego silnik ma tylko 2 litry pojemności, ale generuje aż 240 koni mechanicznych. Czas konieczny dla rozpędzenia się do setki, to wyłącznie 3,9 sekundy. 

Dane techniczne:

KTM X-BOW

Moc 

240 KM

Przyspieszenie do 100 km/h

3.9 sekundy

Silnik 

2 l

Prędkość max

220 km/h

Tor Krzywa 

Tor Krzywa we Wrocławiu jest jednym z najnowszych obiektów tego rodzaju na terenie Polski. Został utworzony na miejscu zamkniętego niedawno Toru Pixers Ring. Obiekt ten położony jest przy samej autostradzie A4 na wysokości Bolesławca obok Wrocławia oraz Legnicy. Jest to miejsce, w którym każdy, bez względu na doświadczenie, zyskuje szansę na wypróbowanie jazdy wyścigowej. Na osoby zainteresowane ekstremalnie szybką jazdą czeka nawierzchnia o długości prawie 2 kilometrów. W pełni asfaltowy tor zagwarantuje komfort, bezpieczeństwo i przyczepność w czasie jazdy.

Voucher na prezent

Zamówiony u nas voucher możesz otrzymać na adres poczty elektronicznej lub poprosić o jego wysłanie przesyłką kurierską pod wskazany adres - włożymy go wówczas do ozdobnej koperty.

Bezpieczeństwo

Każdy z uczestników przed jazdą musi odbyć szkolenie związane z zasadami, które obowiązują na torze Krzywa i z obsługą pojazdów. W następnej kolejności może zasiąść za kierownicą, a obok niego na miejscu pasażera pojawia się profesjonalny instruktor udzielający przydatnych rad. Obiekt, na którym odbywają się takie jazdy, jest zawsze profesjonalnie przygotowany i zamknięty dla osób postronnych. 

Jak wygląda realizacja?

Po tym, jak przybędziesz na tor Krzywa, musisz zgłosić się do pracownika biura obsługi z voucherem i zarejestrować się. Później zostanie ci już tylko udanie się na tor i poczekanie chwilę na swoje szkolenie i przejazd. Aby umilić sobie czas, możesz prowadzić obserwację pozostałych uczestników, gdyż każde z takich wydarzeń jest zawsze całodniowe. 

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.