Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Audi R8 V10 vs KTM X-Bow
  5. Audi R8 V10 vs KTM X-Bow - Tor Jastrząb

Audi R8 V10 vs KTM X-Bow - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00003595

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Za kierownicą każdego auta pokonasz 1 okrążenie toru, łącznie 2 okrążenia

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda  Audi R8 V10 vs. KTM X-Bow na Torze Jastrząb jest fantastycznym pomysłem na prezent na wiele okazji dla osoby bliskiej, która uwielbia szybkie samochody. Chociaż oba pojazdy są niesamowite, oferują zupełnie inne wrażenia z jazdy. Warto zasiąść za kierownicą zarówno Audi R8 V10, jak i KTM X-Bow, aby poczuć niezapomniane emocje i przypływ adrenaliny. 

Audi R8 V10 

To auto typu coupe, które już na pierwszy rzut oka robi wspaniałe wrażenie. Posiada duże wloty powietrza na grillu oraz dynamiczną linię nadwozia czy światła LED, dzięki czemu świetnie się prezentuje. Jednak ten pojazd to nie tylko zachwycający wygląd, ale także wspaniałe osiągi. Potężna moc samochodu pozwala mu się rozpędzić do setki w ponad 4 sekundy. Ponadto trzyma się idealnie podłoża nawet podczas pokonywania ostrych zakrętów. 

Dane techniczne:

Audi R8

Moc 

525 KM

Przyspieszenie do 100 km/h

4,5 s

Silnik 

5.2 l V10

Prędkość max

316 km/h

KTM X-Bow

KTM X-Bow to ultralekki pojazd, który z założenia miał być tylko quadem. Niemniej jednak po wielu modyfikacjach, ten niepozorny pojazd z włókna szklanego, radzi sobie świetnie na torach wyścigowych. Jego silnik ma moc 240 KM, dzięki czemu rozpędza się do setki w zaledwie 3,9 sekundy. 

Dane techniczne:

KTM X-BOW

Moc 

240 KM

Przyspieszenie do 100 km/h

3.9 sekundy

Silnik 

2 l

Prędkość max

220 km/h

Tor Jastrząb

Tor Jastrząb usytuowany jest koło Radomia pod Szydłowcem i zajmuje aż 20 hektarów. Od wielu sezonów przyciąga fanów szybkich samochodów. Od centrum Radomia dzielą go tylko 24 kilometry. Nie brak na tym obiekcie ofert dla osób będących miłośnikami motoryzacji. Tor Jastrząb uważany jest również za jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów na terenie naszego kraju. 

Voucher na prezent

Po zamówieniu vouchera na naszej stronie dostaniesz go na adres e-mail. Możesz również skorzystać z opcji wysłania go w ozdobnej kopercie jako prezent dla kogoś bliskiego pod wskazany wcześniej adres. 

Bezpieczeństwo

Jazdy Audi R8 V10 vs. KTM X-Bow odbywają się w czasie eventów motoryzacyjnych na Torze Jastrząb, który w tym czasie pozostaje zamknięty dla innych osób. Bardzo dobrze przygotowana nawierzchnia toru pozwala na bezpieczne i komfortowe testowanie obu szybkich pojazdów. Zanim jednak zasiądziesz na miejscu kierowcy, musisz wziąć udział w odpowiednim szkoleniu z profesjonalnym instruktorem, który zasiądzie na miejscu pasażera w czasie twojego przejazdu. Nie musisz się obawiać o swoje bezpieczeństwo, bowiem na torze znajduje się sztab specjalistów. 

Jak wygląda realizacja?

Po przybyciu na tor trzeba się zgłosić do pracownika biura obsługi z wydrukowanym voucherem i dokonać rejestracji. Później pozostaje już tylko odbycie wspomnianego wyżej szkolenia z zasad bezpieczeństwa i obsługi obu pojazdów, jak również oczekiwanie na swoją kolej. Czas można sobie umilić dzięki możliwości obserwacji przejazdów pozostałych uczestników. 

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.