Jazda OFF ROAD 4x4 – Warszawa (Góra Kalwaria)

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

299,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Jazda OFF ROAD w Warszawie

Emocjonująca jazda OFF ROAD w Warszawie to przygoda, którą na długo zapamięta każdy miłośnik motoryzacyjnych wrażeń. OFF ROAD dosłownie znaczy "poza drogą", co za tym idzie – przejazd realizowany będzie po trudnym, nieutwardzonym asfaltem torze usianym specjalnie przygotowanymi przeszkodami. Wszechobecne błoto, konieczność użycia siły własnych mięśni, aby wygrzebać samochód z grząskiego podłoża, multum przeszkód oraz auto terenowe, które kryje ogromną moc pod maską – to wszystko sprawia, że jazda OFF ROAD w Warszawie stanie się przygodą wspominaną długimi tygodniami.

Tor OFF ROAD Warszawa

Jazda OFF ROAD w Warszawie odbywa się na specjalnie przygotowanym do tego celu torze. Obiekt zapewnia 2,5 ha specjalnie przygotowanych tras offroadowych o różnych stopniach trudności. Zlokalizowany zaledwie około 30 kilometrów od stolicy tor OFF ROAD zapewnia świetną rozrywkę zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów w tego typu rozrywkach. Poziom trudności trasy zawsze dopasowywany jest indywidualnie do umiejętności i preferencji uczestnika. 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Realizacja odbywa się na specjalnie przygotowanym, bezpiecznym i zamkniętym torze off roadowym, usianym różnorodnymi przeszkodami terenowymi. Przed samą realizacją konieczne jest odbycie krótkiego, około 20-minutowego szkolenia teoretycznego, które nie liczy się do czasu jazdy. Instruktor podczas emocjonującej przejażdżki będzie cały czas obecny na miejscu pasażera, udzielając cennych rad i dbając o prawidłowy przebieg realizacji. Jazdy odbywają się za kierownicą kultowego Nissana Patrol lub Toyoty Land Cruiser, które przystosowane są do trudnych warunków terenowych i pokonywania przeszkód o różnym stopniu trudności.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na miejsce należy zgłosić się do obsługi obiektu ze swoim voucherem. Następnie uczestnik powinien oczekiwać we wskazanym miejscu na swojego instruktora i rozpoczęcie szkolenia teoretycznego.

  • Obdarowany może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce na tylnej kanapie jako pasażer.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Obowiązujący strój
Ubiór wygodny, niekrępujący ruchów, buty sportowe zakrywające całą stopę. Zalecamy realizację w ubraniach odpornych na brud i zniszczenia.
Usiądź jako
kierowca
Dodatkowe informacje
Przed realizacją konieczne jest podpisanie regulaminu wykonawcy.
Pogoda
Atrakcja realizowana całorocznie. W przypadku bardzo niekorzystnych warunków pogodowych należy wybrać inny termin.
Informacje dla oglądających
Osoby towarzyszące mogą obserwować przejazd z ustalonego miejsca. Istnieje możliwość zaproszenia jednej osoby towarzyszącej do auta, która zasiądzie na tylnej kanapie.
Ważność vouchera
365 dni
Wymagania
Wymagane prawo jazdy kategorii B. Bezwzględny zakaz realizacji usługi pod wpływam alkoholu i/lub innych substancji odurzających.
Lokalizacja
Tor motocrossowy – Góra Kalwaria, trakt Pułaskiego

Napisz opinię

Jazda OFF ROAD 4x4 – Warszawa (Góra Kalwaria)

Jazda OFF ROAD 4x4 – Warszawa (Góra Kalwaria)

Emocjonujący, zimowy przejazd za kierownicą auta terenowego po specjalnym torze przeszkód to atrakcja, o której ciężko będzie zapomnieć! Realizacja odbywa się w towarzystwie doświadczonego instruktora, który na czas jazdy zajmuje miejsce pasażera oraz udziela cennych rad i wskazówek.

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej