Jazda bolidem Formuły 1 w co-drive z kierowcą wyścigowym

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

3 499,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Jazda bolidem Formuły 1 jako pasażer

Zawrotna prędkość, przyspieszenie, które wgniata w fotel i emocje, które jeszcze do niedawna zarezerwowane były tylko dla nielicznych. Jazda bolidem Formuły 1 na miejscu pasażera to atrakcja, która pozwoli spełnić marzenia każdego pasjonata motoryzacji i miłośnika F1. Przejazd realizowany jest specjalnie skonstruowanym bolidem dwumiejscowym, przystosowanym do organizacji jazd typu co-drive. Zamów voucher na jazdę co-drive Formułą 1 i na własnej skórze przekonaj się jakie przeciążenia panują w kabinie bolidu!

Realizacja wydarzenia będzie miała miejsce w dniach 1-3 czerwca 2023 roku. Rezerwacje na terminy przyjmowane są według kolejności zgłoszeń.
Z powodu dużego zainteresowania drugą edycją eventu Formula Drive, dodajemy kolejny termin realizacji : 5-7 czerwca 2023 roku.

UWAGA! Podane terminy dotyczą tylko Toru Silesia Ring. W celu otrzymania informacji o dostepności Toru Ułęż prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Bolid Formuły 1

Przejazd realizowany jest specjalnie skonstruowanym bolidem, stworzonym na bazie modelu BMW Sauber F1.06 z 2006 r. To właśnie w tym roku swoją karierę w Formule 1 zaczynał Robert Kubica i kto wie, może nawet siedział w tym właśnie pojeździe? W bolidzie zmodyfikowany został przód pojazdu, który po zmianach umożliwia realizację jazd typu co-drive. Instruktor zajmuje miejsce z przodu za kierownicą, a uczestnik siada z tyłu za instruktorem na miejscu pasażera. Dwumiejscowy bolid Formuły 1 to pojazd unikatowy na skalę światową.

Dane techniczne

Przyspieszenie: 0-200 km/h w 5,5 sekundy
Prędkość maksymalna: 330 km/h
Waga: 580 kg
Silnik: V8
Skrzynia biegów: sześciobiegowa, sekwencyjna
Moc: 610 KM przy 12.000 obr/min
Tarcze hamulcowe: Brembo

Filmowanie

W zależności od wybranej opcji, możliwe nagrywanie jazdy. Nagranie zostanie wykonane dwoma kamerami typu go-pro zamontowanymi w kokpicie bolidu. Nagrania zostaną poddane podstawowemu montażowi i obróbce. Link do pobrania filmu zostanie udostępniony na adres e-mail klienta w terminie do 14 dni od daty przejazdu.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu, a jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Na miejscu kierowcy zasiada instruktor – doświadczony kierowca rajdowy.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie oczekuj w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Eventy motoryzacyjne to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Czas trwania
Jazda trwa ok. 15 minut, łączny czas na realizacje usługi to około 30 minut.
Obowiązujący strój
Wygodny strój, niekrępujący ruchów. Organizator na czas przejazdu zapewnia kask.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. Usługa sezonowa realizowana w trakcie eventów motoryzacyjnych partnerów Formula Drive.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Posiadanie ważnego vouchera. Maksymalny wzrost 190 cm oraz szczupła budowa ciała. Minimalny wzrost to 150 cm. Nie ma ograniczeń wiekowych. Bezwzględny zakaz realizacji usługi pod wpływam alkoholu i/lub innych substancji odurzających.
Lokalizacja
Tory: Ułęż, Silesia Ring

Napisz opinię

Jazda bolidem Formuły 1 w co-drive z kierowcą wyścigowym

Jazda bolidem Formuły 1 w co-drive z kierowcą wyścigowym

Zawrotna prędkość i emocje, które jeszcze do niedawna zarezerwowane były dla nielicznych. Kup voucher na jazdę bolidem Formuły 1 na miejscu pasażera przekonaj się, jakie przeciążenia panują w środku! 

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej