Tor Warszawa Bemowo

Auta dostępne na tym torze:

Tor wyścigowy Warszawa Bemowo

Tor ten zlokalizowany jest na płycie wciąż działającego warszawskiego lotniska Warszawa Babice, w północno-zachodniej części Warszawy. Na lotnisku nadal organizowane są loty cywilne, jak również wykorzystuje się je do celów wojskowych. Ze względu na lokalizację oraz świetną widoczność z wieloma miejscami parkingowymi, miejsce to cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Warszawy i okolic. Zlokalizowany w granicach stołecznej dzielnicy Bemowo obiekt posiada dużą powierzchnię, na której znajduje się nawierzchnia odzwierciedlająca realne warunki panujące na drogach. 

Parametry i infrastruktura toru

Betonowo-szutrowa nawierzchnia o długości 1800 metrów i szerokości 40 metrów.  Dodatkowo na torze znajduje się duża płyta poślizgowa o wymiarach 14 x 120 m, dzięki której auto zachowuje się jak podczas utraty przyczepności. Mechaniczne nawadnianie płyt oraz wirtualne zielone pobocza to jedne z wielu udogodnień, które dają możliwość sprawdzenia się w różnych warunkach na drodze. Na tym torze kierowcy mogą spróbować swoich sił na wielu zakrętach i długich prostych. Osoba zasiadająca za kierownicą staje przed próbą w postaci rozety, gdzie pierwsza połowa przypomina ósemkę, druga zaś klepsydrę. Tak ułożony tor daje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności za kierownicą.

Droga startowa ma wymiary 1301 m x 90 m, dzięki czemu bez problemu daje kierowcy możliwość rozwinięcia odpowiedniej prędkości.

Imprezy organizowane na torze Warszawa Bemowo

Na torze Warszawa Bemowo organizowane są liczne imprezy motoryzacyjne, a do jednych z popularniejszych można zaliczyć Rajd Barbórka, organizowany od 1964 roku. W 2008 roku, Robert Kubica wraz z zespołem BMW Sauber przygotował show Pit Lane Park, natomiast w 2012 roku Krzysztof Hołowczyc, Maciej Oleksowicz, Tomasz Kuchar oraz Leszek Kuzaj brali udział w wyścigu Master Race.

Nasza oferta w Warszawa Bemowo

Tor wyścigowy Warszawa Bemowo to nie lada gratka dla każdego, kto chciałby spróbować swoich sił na wielu zakrętach pod różnym kątem. Dodatkowo długa prosta umożliwia rozwinięcie wyższych prędkości. W naszej ofercie dostępnych jest wiele aut, które przypadną do gustu każdemu fanatykowi szybkiej jazdy! Do wyboru między innymi Ferrari 458 Italia, Lamborghini Huracan czy Porsche 911. W naszej ofercie dostępne są również jazdy jako pasażer dla dziecka w wybranych modelach.

 

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej