Tor Pixers Ring

nawierzchnia:asfalt
długość 2000 m
szerokość 8 m
typ tor wyścigowy
zakręty zakręty: 11 (6 w prawo, 5 w lewo)
najdłuższa prosta 700 m
tor Pixers Ring

Tor wyścigowy Pixers Ring

Tor Pixers Ring zlokalizowany jest na terenie LSSE Krzywa, ok. 18 km od Bolesławca, 35 km od Legnicy i 107 km od Wrocławia. Kompleks zajmuje powierzchnię 10 ha i obejmuje tor szkoleniowy wyposażony w maty i kurtyny wodne, tor kartingowy oraz tor wyścigowy. Na terenie obiektu znajduje się także strefa relaksu z leżakami, salon VR (Virtual Reality) oraz symulatory jazdy magic VR.

Jazda na torze Pixers Ring

Tor Pixers Ring to miejsce, gdzie każdy bez względu na doświadczenie może zasmakować prawdziwej radości z jazdy. Nitka toru liczy 2 km długości i pokryta jest asfaltową nawierzchnią, która pozwala w pełni przetestować możliwości pojazdu podczas szybkiej, sportowej jazdy. Tor posiada profesjonalne nagłośnienie, sale szkoleniowe, pełne zaplecze sanitarne, parking, lawetę, ochronę oraz kompleksową obsługę w postaci mechaników, flagowych i instruktorów.

Nasza oferta na torze Pixers Ring

Tor wyścigowy Pixers Ring to gwarancja niezapomnianych motoryzacyjnych emocji dla wszystkich miłośników szybkich samochodów. W ofercie znajdziesz tu jazdy najlepszymi sportowymi autami.