TOR ŁÓDŹ

nawierzchnia:asfalt
długość1050 m
szerokość8 -12 m
typtor wyścigowy
zakręty7 (5 w prawo, 2 w lewo)
najdłuższa prosta200 m
tor Łódź

Tor wyścigowy Łódź

Tor Łódź to nowoczesny tor dla samochodów, motocykli i gokartów oraz jedyny taki obiekt w województwie łódzkim. Tor powstał w miejscowości Kiełmina, ok. 7 km od Strykowa i ok. 20 km od centrum Łodzi. Obiekt składa się z 1,5 km nitki toru o szerokości 8-12m, dwóch płyt poślizgowych oraz budynku z salą konferencyjną i kawiarnią.

Jazda na torze Łódź

Tor Łódź zapewnia doskonałe warunki do szybkiej i jednocześnie bezpiecznej jazdy. Wysokiej jakości, idealnie równa nawierzchnia toru zapewnia optymalną przyczepność i pozwala w pełni wykorzystać możliwości pojazdu. Pobocza toru wyposażone są w specjalne "tarki" i pułapki żwirowe. Różnica poziomów na torze wynosi 6,5 m, dzięki czemu trasa spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Precyzyjny pomiar czasu Tag Heuer pozwala porównywać swoje wyniki z innymi kierowcami oraz śledzić postępy przy kolejnym pokonywaniu trasy.

Nasza oferta na torze Łódź

Tor wyścigowy Łódź to idealne miejsce dla miłośników szybkiej jazdy i prawdziwych motoryzacyjnych emocji. W ofercie znajdziesz tu przejażdżki najlepszymi sportowymi samochodami.