KTM X-BOW vs Porsche 911 Carrera

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

379,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
4/5 
1

KTM X-Bow vs Porsche 911 Carrera


Masz ochotę przez chwilę poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy? Nie możesz się zdecydować na jedno auto ? Dzięki nam masz do dyspozycji dwa super sportowe samochody o całkowicie innym wyglądzie! Przejażdżka KTM X-BOW to czysty żywioł, brak jakichkolwiek systemów wspomagających jazdę! Przejazdy samochodowe niosą ze sobą mnóstwo emocji, które utkwią ci w pamięci na długi czas. Wykorzystaj do cna potencjał profesjonalnego toru wyścigowego. Równie emocjonująca jazda Porsche 911 Carrera o nieskończonych pokładach mocy, przyklei szeroki uśmiech każdemu, kto choć trochę interesuję się motoryzacja. Porsche 911 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych samochodów sportowych świata. Produkowany od blisko 60 lat, wciąż podąża za tą samą ikoniczną stylistyką. 

Sprawdź się w roli kierowcy każdego z nich i wystaw na próbę swoje umiejętności jazdy! Przejażdżka Porsche 911 Carrera vs. KTM X-Bow jest wspaniałym pomysłem na oryginalny prezent. Zamów voucher i spędź niezapomniane chwile, które będziesz wspomniał przez długi czas!

Niezapomniany przejazd na torze!

Prezent przeznaczony jest dla każdego miłośnika czterech kółek, który marzy, by wziąć udział w jeździe sportowym samochodem. Jazdy realizowane są na torze wyścigowym, który jest zamknięty na potrzeby eventu. Dzięki temu każda obdarowana osoba poczuje klimat jaki panuje podczas takich wydarzeń. Przed przejazdem weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad panujących na terenie obiektu, a instruktor zapozna cię z budową samochodów. W samochodzie zasiądziesz w towarzystwie kierowcy rajdowego, który udzieli ci cennych rad i wskazówek. Eventy motoryzacyjne są całodniowe, więc po swoim przejeździe możesz pozostać i obserwować innych uczestników.

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut; analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

 • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

Porsche 911 CarerraDane techniczneKTM X-Bow
302 km/hPrędkość max295 km/h
3,6 lSilnik2,0 TFSI
4,8 sPrzyśpieszenie do 100 km3,7 s
370 KMMoc300 KM

Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.
Lokalizacja
Poznań, Warszawa, Gdańsk, Radom, Toruń, Białystok, Kraków, Słomczyn, Koszalin, Wrocław, Łódź, Olsztyn
Oceń 4/5
2020-05-15
Dobrze ale można lepiej.

"Wykupiłam Mężowi jazdę KTM i Porsche w Toruniu. Organizacja bardzo dobra i w miarę szybka. Opinia Męża-zadowolony, mimo że tor mógłby być trochę dłuższy. Mąż na pewno będzie miał bardzo miłe wspomnienia, jechał jako kierowca a instruktor obok wydawał się być jak najbardziej ok. Odejmuje gwiazdkę za cenę zbyt wysoką do rodzaju toru. Poza tym polecamy."

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  KTM X-BOW vs Porsche 911 Carrera

  KTM X-BOW vs Porsche 911 Carrera

  Masz ochotę przez chwilę poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy? Nie możesz się zdecydować na jedno auto ? Dzięki nam masz do dyspozycji dwa super sportowe samochody o całkowicie innym wyglądzie! Sprawdź się w roli kierowcy każdego z nich i wystaw na próbę swoje umiejętności jazdy! Przejażdżka Porsche 911 Carrera vs. KTM X-Bow jest wspaniałym pomysłem na oryginalny prezent.

  Podobne prezenty

  Jak to działa?

  Voucher

  Jak wygłada voucher?

  Darmowa dostawa

  Na zakupy powyżej 200 zł

  Blog

  Poznaj nasz serwis bliżej