Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. KTM X-BOW vs Porsche 911 Carrera
  5. KTM X-BOW vs Porsche 911 Carrera - Tor Poznań

KTM X-BOW vs Porsche 911 Carrera - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006619

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda KTM X-BOW vs Porsche 911 Carrera na torze Poznań pętla główna

Masz ochotę na nową przygodę? Być może już miałeś okazję kierować jakimś samochodem sportowym. Jednak jazda porównawcza KTM X-BOW vs Porsche 911 Carrera na torze Poznań pętla główna to zupełnie inne doświadczenie. Zadbaliśmy o to, aby zestawić ze sobą dwa odmienne rodzaje pojazdów. Dzięki temu zapewnią ci one jeszcze więcej przeżyć. Z przyjemnością sprawdzisz, czym różni się sposób kierowania nimi. Dodatkowo możesz wybrać liczbę okrążeń. Liczba ta dzielona jest następnie na dwa auta.

KTM X-BOW vs Porsche 911 Carrera

Pierwsze auto to KTM X-BOW. Skojarzenia z bolidem są w jego przypadku całkowicie podstawne. Ta lekka, zwrotna maszyna zaskakuje przyspieszeniem, które w kilka chwil jest w stanie wbić swojego kierowcę w fotel. Jego rywalem jest Porsche 911 Carrera. To już zdecydowanie bardziej klasyczny pojazd. Na własnej skórze przekonasz się, czy kierowanie takim autem jest łatwiejsze, czy trudniejsze.

Parametry techniczne

Dane techniczne

KTM X-BOW

Porsche 911 Carrera

Prędkość max

220 km/h

302 km/h

Silnik

2.0 TFSI

3.6 l

Przyśpieszenie do 100 km/h

3.9 sekundy

4.8 sekundy

Moc

240 KM

319 KM

Tor Poznań pętla główna

Cały przejazd odbędzie się na najbardziej nowoczesnym torze wyścigowym w Polsce - tor Poznań pętla główna. Ma on imponującą długość 4083 metrów przy szerokości 12 metrów. Po drodze czeka na ciebie 14 zakrętów, z pewnością więc nie będziesz mógł narzekać na nudę. 560 metrów prostej pomoże w rozpędzeniu obu samochodów i porównaniu osiągniętych przez nie rezultatów. KTM X-BOW vs Porsche 911 Carrera na torze Poznań pętla główna należy do grona naszych najbardziej udanych atrakcji, ponieważ na doskonałym torze udało się zestawić dwa tak odmienne typy samochodów.

Voucher na prezent

Możesz wykupić ten przejazd dla siebie, możesz również obdarować nim dowolną wybraną przez siebie osobę. W tym celu zamów voucher prezentowy. Zostanie on do ciebie wysłany poprzez pocztę, od razu zapakowany w kopertę pasującą jako prezent.

Bezpieczeństwo

Istotne są oczywiście kwestie związane z dobrą zabawą w trakcie przejazdów, ale jeszcze istotniejsze jest poczucie bezpieczeństwa dla wszystkich uczestników eventu. Z tego powodu osoby towarzyszące są przez cały czas na trybunach, a przejazdy odbywają się pojedynczo. Poza tym po prawej stronie kierowcy przez cały czas siedzi instruktor. Jego rolą jest nadzorowanie przebiegu przejazdu. Masz jakieś pytania związane z samochodami? Z pewnością chętnie na nie odpowie!

Jak wygląda realizacja?

Zabierz swój kupon i wybierz się na tor w wybrany przez siebie dzień. Na miejscu otrzymasz wszelkie niezbędne informacje wstępne. Oczekując na przejazd oraz po nim masz niepowtarzalną okazję podziwiać najlepsze samochody wyścigowe.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.