Jazda Dodge Viper GTS vs Chevrolet Corvette C7

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

839,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
5/5 
3

Dodge Viper GTS vs Chevrolet Corvette C7

Jazda Dodge Viper GTS vs Chevrolet Corvette C7 to atrakcja dla osób ceniących nie tylko prędkość i jakość wykonania, ale przede wszystkim niesamowity, sportowy wygląd. Przejazdy samochodowe na torze wyścigowym to niezwykłe doświadczenie, które zapamiętasz na długi czas. Profesjonalny tor wyścigowy to najlepsze miejsce, gdzie możesz przetestować możliwości jezdne aut w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Dzięki temu jazda Dodge Viperem oraz Chevroletem Corvette - klasykami amerykańskiej motoryzacji, stanie się jeszcze większą przyjemnością. 

Jazda Dodge Viper GTS kontra Chevrolet Corvette C7

Nie możesz się zdecydować, którym autem się przejechać? Teraz to nie problem! Przekonaj się na własnej skórze jak wygląda jazda Chevroletem Corvette C7 i porównaj ją z przejażdżką Dodgem Viper GTS. Przejażdżka samochodem sportowym tej klasy to nielada wyzwanie, nawet dla najbardziej doświadczonego kierowcy. Piekielne 640 KM pod maską Dodga, rozpędza auto do prędkości nawet 340 km/h. Kultowy Chevrolet Corvette nie pozostaje jednak w tyle - z silnikiem o mocy 450 KM rozwija prędkość nawet 330 km/h, a pierwszą setkę osiąga w zaledwie 3,6 sekundy.  Przetestuj oba pojazdy na torze wyścigowym i wybierz swojego faworyta!. 

Voucher na prezent

Nie masz pomysłu na prezent dla chłopaka? Każdy facet będzie zadowolony z jazdy Dodge Viper GTS vs Chevrolet Corvette C7. Już kilka minut po zakupie otrzymasz na maila voucher na przygotowany do wydrukowania i wręczenia na prezent. Natomiast jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, które podczas eventu są zamknięte dla innych uczestników. Doskonała nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania szybkich, sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.

 • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze oglądając przejazdy innych uczestników.

 • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1h przed jazdą.

Dodge Viper GTSDane techniczneCHEVROLET CORVETTE C7
340 km/hPrędkość max330km/h
8.4l V10Silnik6.2l V8
3.6 sPrzyśpieszenie do 100 km3.6  s
640KMMoc450 KM

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TORBEDNARYJASTRZĄB RADOMKARTINGOWY POZNAŃKOSZALINKRAKÓWŁÓDŹMOTOPARK TORUŃMOTO PARK UŁĘŻ TOR KRZYWA (WROCŁAW)POZNAŃPSZCZÓŁKIDRIVE LANDSŁOMCZYNSILESIA RING GŁÓWNYSILESIA RING KARTINGMODLIN
N.betonasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltbetonbetonasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltbetonasfaltasfalt
D.2500m2400m1500m1050m1050m1050m1050m2500m2000m4100m1200m1800m1200m3600m1500m1200m
 
TORNawierzchniaDługość
BEDNARYbeton2500m
JASTRZĄB RADOMasfalt2400m
KARTINGOWY POZNAŃasfalt1500m
KOSZALINasfalt1050m
KRAKÓWasfalt1050m
ŁÓDŹasfalt1050m
MOTOPARK TORUŃbeton1050m
MOTO PARK UŁĘŻbeton2500m
TOR KRZYWA (WROCŁAW)asfalt2000m
POZNAŃasfalt4100m
PSZCZÓŁKIasfalt1200m
DRIVE LANDasfalt1800m
SŁOMCZYNasfalt1200m
SILESIA RING GŁÓWNYbeton3600m
SILESIA RING KARTINGbeton1500m
MODLINasfalt1200m
Czas trwania
Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B.
Lokalizacja
Tory: Bednary, Drive Land, Jastrząb, Koszalin, Kraków, Krzywa, Łódź, Modlin, Poznań, Poznań karting, Pszczółki, Silesia Ring, Silesia Ring karting, Słomczyn, Toruń, Ułęż.
Oceń 5/5
2021-03-31
Pojedynek

"Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę, chłopak zadowolony z jazdy! Polecam!"

  Oceń 5/5
  2019-12-30
  amerykańska technologia

  "To są prawdziwe samochody, mocne, super szybkie i do tego piękne. Według mnie ten pojedynek wygrywa Chevrolet, mimo, że Dodge nie odbiega wcale od ideału!!! Było rewelacyjnie!!!"

   Oceń 5/5
   2016-03-02
   Wspaniałe samochody!

   "Mega przygoda! Te dwa potężne silniki na prawdę robią robotę ;d Trzeba doświadczyć samemu! Gorąco polecam! :) "

    Napisz swoją opinię !

    Napisz opinię

    Jazda Dodge Viper GTS vs Chevrolet Corvette C7

    Jazda Dodge Viper GTS vs Chevrolet Corvette C7

    Przejażdżka samochodem sportowym na torze wyścigowym to nielada wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonego kierowcy i niezwykłe doświadczenie, które zapamiętasz na długi czas. Przekonaj się na własnej skórze jak wygląda jazda Chevroletem Corvette C7, porównaj ją z przejażdżką Dodgem Viper GTS i wybierz swojego faworyta wśród klasyków amerykańskiej motoryzacji!

    Podobne prezenty

    Jak to działa?

    Voucher

    Jak wygląda voucher?

    Darmowa dostawa

    Na zakupy powyżej 200 zł

    Blog

    Poznaj nasz serwis bliżej