Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Dodge Viper GTS vs Chevrolet Corvette C7
  5. Jazda Dodge Viper GTS vs Chevrolet Corvette C7 - Tor Poznań

Jazda Dodge Viper GTS vs Chevrolet Corvette C7 - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004965

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda pojazdami Dodge Viper GTS vs Chevrolet Corvette C7 na Torze Poznań pętla główna

Przejedź się Dodge Viperem GTS oraz Chevroletem Corvette C7 na profesjonalnym torze wyścigowym i sam sprawdź, jakie możliwości posiadają te amerykańskie klasyki. Masz doskonałą okazję, która pozwoli Ci spełnić Twoje marzenie i dostarczy Ci wspomnień na długie lata. Doskonale przygotowany Tor Poznań pętla główna pozwoli Ci porównać oba prezentowane samochody w sprawiedliwych i równych warunkach. W trakcie jazdy o Twoje bezpieczeństwo zatroszczy się nasz doświadczony instruktor, abyś mógł czerpać maksymalną przyjemność z jazdy. Spełnij swoje marzenie lub pomóż zrealizować je komuś innemu i kup voucher na prezent.

Dodge Viper GTS vs  Chevrolet Corvette C7

Możesz porównać ze sobą dwa klasyki amerykańskiej motoryzacji. Dodge Viper GTS i Chevrolet Corvette C7 zadowalają fanów motoryzacji imponującymi możliwościami motorycznymi i bogato wyposażonymi wnętrzami, ale to nie wszystko. Zachwycają również niezwykle sportowym wyglądem, co sprawia, że naprawdę  ciężko oderwać od nich wzrok. Dodge Viper GTS posiada większy silnik, który generuje aż 640 KM mocy, w porównaniu do 450 KM napędzających Chevrolet Corvette C7. Ten drugi nie odstaje jednak szybkościowo i maksymalnie pojedzie aż 330 km/h, czyli jedynie 10 km/h mniej od konkurenta. W obu przypadkach rozpędzenie się do 100 km/h zajmuje 3,6 sekundy.

Parametry techniczne

Dodge Viper GTS

DANE TECHNICZNE

Chevrolet Corvette C7

340 km/h

Prędkość maksymalna

330 km/h

8,4 l V10

Silnik

6,2 l V8

3,6 sekundy

Przyspieszenie do 100 km/h

3,6 sekundy

640 KM

Moc

450 KM

Tor Poznań pętla główna

Tor Poznań pętla główna znajduje się 9 km od Poznania, 45 km od Środy Wielkopolskiej i 70 km od Gniezna. To ogromny kompleks, który jest organizatorem krajowych i międzynarodowych imprez samochodowych i motocyklowych. Tor o nawierzchni asfaltowej posiada długość 4100 metrów oraz szerokość 12 metrów. W skład pętli wchodzi 14 dynamicznych zakrętów (5 lewo i 9 w prawo). Najdłuższa prosta toru mierzy 560 metrów.

Voucher na prezent

Zakup voucher i zprezentuj przejazdy wskazanymi pojazdami komuś, kto jest Ci bliski, spełniając jego marzenia. Voucher wyślemy na wskazany adres e-mail bezpośrednio po zakupie. Możemy go również elegancko zapakować, w prezentową kopertę i wysłać pocztą tradycyjną.

Bezpieczeństwo

Na miejscu zadbamy o Twoje bezpieczeństwo i komfort jazdy. Właśnie dlatego odbędziesz przed jazdą krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi pojazdów. Następnie, gdy będziesz cieszył się jazdą, miejsce dla pasażera zajmie nasz doświadczony instruktor.

Realizacja

Kiedy już zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty i przybędziesz na tor, udaj się do biura obsługi ze swoim voucherem, aby się zarejestrować. Bezpośrednio po niej zostaniesz zaproszony na krótkie szkolenie poprzedzające jazdę, a następnie pojazdy i tor będą już należały do Ciebie. Możesz także oglądać przejazdy innych kierowców, zasiadając na trybunie.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.