Lamborghini Gallardo vs Ferrari 458 Italia

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

899,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
4.8/5 
5

Lamborghini Gallardo vs Ferrari 458 Italia

Energetyczne połączenie mocy, szybkości i wspaniałego kształtu. Czy można wymagać czegoś więcej od samochodów sportowych. Owszem, ale to wszystko znajdziesz w tych dwóch włoskich autach. Jazda Lamborghini Gallardo sprawi, że poczujesz się naprawdę nieziemsko, ponieważ moc i szybkość jazdy jest w tym przypadku czymś znacznie ponad przeciętność. Natomiast przejażdżka Ferrari 458 Italia to prawdziwa motoryzacyjna uczta, która rozpieści Twoje zmysły i pozwoli na chwilę zapomnieć o całym świecie. Tego dnia tor wyścigowy będzie należał do Ciebie . Masz do dyspozycji oba auta i tylko od Ciebie zależy jak to wykorzystasz. Nad bezpieczeństwem czuwał będzie profesjonalista, więc możesz się w pełni rozluźnić. Innym sposobem na wykorzystanie vouchera jest podarowanie jako prezent dla mężczyzny lub każdego, kto według ciebie na to zasługuje.

Pojedynek na prędkość!

Ciężko Ci się zdecydować, które super auto wybrać? W takim razie ta oferta jest stworzona idealnie dla Ciebie! Przygotowaliśmy zestawienie dwóch brutalnie szybkich i zabójczo pięknych aut. Przejazdy samochodowe autami takimi jak Lamborghini Gallardo vs Ferrari 458 Italia to wyjątkowe przeżycie. Gdy już zajmiesz miejsce kierowcy i wciśniesz gaz do dechy, emocje sięgną zenitu. Przejażdżka po profesjonalnym torze sprawi, że ta przygoda pozostanie w pamięci na długi czas! Zapewniamy, że większość facetów będzie zachwyconych z takiego prezentu w formie jazdy! Zamów voucher na prezent lub zrealizuj własne marzenie!

Lamborghini GallardoDane techniczneFerrari 458 Italia
315km/hPrędkość max340 km/h
5.2 V10Silnik4.5l V8
3.4 sPrzyśpieszenie do 100 km3.5 s
560KMMoc570KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut, analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

 • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TORBIAŁYSTOKBEDNARYJASTRZĄB RADOMKARTINGOWY POZNAŃKOSZALINKRAKÓWŁÓDŹMODLINMOTOPARK TORUŃMOTOPARK UŁĘŻ

KRZYWA (WROCŁAW)

OLSZTYNPOZNAŃPSZCZÓŁKIDRIVE LAND SŁOMCZYNSILESIA RING GŁÓWNYSILESIA RING KARTING
N.asfaltbetonasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltbetonbetonasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfalt
D.1050m2500m2400m1500m1050m1050m1050m1200m1050m2500m2000m2000m4100m1200m1800m1200m3636m1500m
 
TORNawierzchniaDługość
BIAŁYSTOKasfalt1050m
BEDNARYbeton2500m
JASTRZĄB RADOMasfalt2400m
KARTINGOWY POZNAŃasfalt1500m
KOSZALINasfalt1050m
KRAKÓWasfalt1200m
ŁÓDŹasfalt1050m
MODLINasfalt1200m
MOTOPARK TORUŃbeton1050m
MOTO PARK UŁĘŻbeton2500m
TOR KRZYWA (WROCŁAW)asfalt2000m
OLSZTYNasfalt2000m
POZNAŃasfalt4100m
PSZCZÓŁKIasfalt1200m
DRIVE LAND SŁABOMIERZasfalt1800m
SŁOMCZYNasfalt1200m
SILESIA RING GŁÓWNYasfalt3636m
SILESIA RING KARTINGasfalt1500m
Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B.
Lokalizacja
Tory: Bednary, Białystok, Drive-Land, Jastrząb, Koszalin, Kraków, Krzywa, Łódź, Modlin, Olsztyn, Poznań (Główny i Karting), Pszczółki, Silesia Ring (Główny i Karting), Słomczyn, Toruń, Ułęż
Oceń 5/5
2021-03-31
Pojedynek

"W życiu się tak świetnie nie bawiłem! Gallardo jak i Ferrari zrobiło na mnie ogromne wrażenie! Zdecydowanie jest to idealny pojedynek dla każdego fana motoryzacji! Polecam!"

  Oceń 5/5
  2020-11-02
  Dobrze zainwestowane pieniądze i miło spędzony czas

  "Długo czekałem aż ktoś trafił z prezentem w mój gust. Sam bym tego nie kupił, wiadomo jest naprawdę drogie . ale sam prezent wart był swojej ceny . Na przyszłość polecam mniej popularne samochody a większa ilość okrążeń, albo lepszy tor np. Kamień śląski albo Poznań."

   Oceń 5/5
   2020-08-28
   Porównanie Lamborghini i Ferrari

   "Odwieczny dulemat każdego fana motoryzacji Lambo czy Ferrari, piękne auta natomiast moje serce skradło Ferrari. Przyjaciele dziękuję wam za taką możliwość - idealny prezent"

    Oceń 5/5
    2020-05-22
    Ferrari vs Lamborghini tor pod Warszawą

    "Wyjątkowo dobra zabawa porównanie dwóch super aut, w moim sercu zostało jednak Ferrari, zdecydowanie szybsze od rywala. Proszę więcej takich prezentów!!!"

     Oceń 4/5
     2019-10-08
     Lamborghini Gallardo vs Ferrari 458 Italia

     "Pojedynek prawdziwych klasyków - i tylko potem chciałoby się jeszcze! Zarówno Lamborghini Gallardo jak i Ferrari Italia to piękne i szybkie bestie. Dzięki voucherowi z Go-Racing wreszcie mogłam przestać marzyć o przejażdżce. "

      Napisz swoją opinię !

      Napisz opinię

      Lamborghini Gallardo vs Ferrari 458 Italia

      Lamborghini Gallardo vs Ferrari 458 Italia

      Lubisz szybkie samochody? W takim razie co powiesz na porównanie Ferrari 458 Italia z Lamborghini Gallardo. Jazda tymi piekielnie szybkimi samochodami daje mnóstwo radości. Siądź za kółko i przetestuj każdego z nich na profesjonalnym torze. Tego dnia tor wyścigowy będzie należał do Ciebie . Masz do dyspozycji oba auta i tylko od Ciebie zależy jak to wykorzystasz.

      Podobne prezenty

      Jak to działa?

      Voucher

      Jak wygląda voucher?

      Darmowa dostawa

      Na zakupy powyżej 200 zł

      Blog

      Poznaj nasz serwis bliżej