Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Ferrari 458 Italia
  5. Lamborghini Gallardo vs Ferrari 458 Italia - Tor Poznań

Lamborghini Gallardo vs Ferrari 458 Italia - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006883

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo i Ferrari 458 Italia po pętli głównej toru w Poznaniu

Przed tobą szansa na niezapomniane wrażenia i ogromny zastrzyk adrenaliny pod postacią przejażdżki porównawczej, jaką dane ci będzie odbyć dwoma włoskimi maszynami wysokiej klasy. Pierwszym z nich będzie drapieżne i pełne niespodzianek Lamborghini Gallardo, zaś drugim z samochodów, jakie przetestujesz, stanie się Ferrari 458 Italia osiągające niezwykłe prędkości i zachwycające wszystkich swoim designem.

Ferrari 458 Italia i Lamborghini Gallardo

Zwarta konstrukcja Ferrari 458 Italia to istna gratka dla fanów motoryzacji, którzy uwielbiają na bieżąco śledzić wszelkie nowinki ze świata samochodów sportowych. Szybkie i zwrotne auto spod znaku czarnego konia jest w stanie rozpędzić się do nawet 325 km/h dzięki silnikowi o mocy 570 KM. Luksusowy wygląd Lamborghini Gallardo może sugerować, że maszyna ta, jest krucha i delikatna, jednak nic bardziej mylnego! 5,2-litrowy silnik o mocy 560 KM daje szansę kierowcy na dobicie do setki w zaledwie 3,4 sekundy, a drapieżne linie świateł i opływowy kształt pozwalają zwalczyć opór powietrza i prezentują się zjawiskowo na profesjonalnej pętli wyścigowej.

LAMBORGHINI GALLARDO

DANE TECHNICZNE

FERRARI 458 ITALIA

315 km/h

Prędkość maksymalna

325 km/h

5,2 l

Silnik

4,5 l V8

3,4 s

Przyśpieszenie do 100 km/h

3,5 s

560 KM

Moc

570 KM

Tor w Poznaniu

Właścicielem toru jest Automobilklub Wielkopolski. Główna pętla należy do najdłuższych i najnowocześniejszych obiektów tego typu w całej Polsce. Liczy ona sobie aż 4100 metrów i jest wyłożona asfaltem. Jej pas osiąga szerokość 12 metrów. Uczestnik podczas przemierzania trasy musi zmierzyć się z 14 zakrętami. Ma również szansę rozpędzić się do niezwykłych prędkości dzięki rekordowo długiej prostej mierzącej ponad pół kilometra. Obiekt znajduje się w odległości 9 km od Poznania i stwarza idealne miejsce do ćwiczeń dla kierowców, chcących podnieść swoje umiejętności w zakresie manewrowania pojazdem.

Voucher na prezent

Wybierz wersję elektroniczną vouchera, którą otrzymasz na swój adres e-mail lub skorzystaj z opcji tradycyjnego kuponu z wysyłką pocztową, który przyjdzie do ciebie zapakowany w ozdobną kopertę.

Bezpieczeństwo

O odpowiednie warunki techniczne na torze dba sztab przeszkolonych specjalistów. W razie problemów lub problematycznej pogody (intensywny wiatr lub opady) jazdy są odwoływane, a biuro obsługi ustala z klientem nowy, dogodny dla niego termin na wykorzystanie vouchera. Przed wyruszeniem na pętlę instruktor zapoznaje uczestnika z regulaminem obowiązującym w ośrodku i wyjaśnia panujące na jego terenie zasady bezpieczeństwa. Później zasiądzie on jako pasażer na fotelu obok posiadacza vouchera, aby służyć mu pomocą w razie potrzeby.

Jak wygląda realizacja

  • Okaż swój voucher w punkcie obsługi znajdującym się przy torze i dokonaj swojej rejestracji jako uczestnik eventu.
  • Przejdź w pobliże zaparkowanych aut, by wyczekiwać stamtąd na swoją jazdę.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.