Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda terenowa
  4. Jazda Buggy OFF ROAD
  5. Jazda terenowa Buggy OFF ROAD – Giżycko

Jazda terenowa Buggy OFF ROAD – Giżycko

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: G0005766

Miejsce realizacji

Giżycko

Czas trwania

2 godziny

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Sezon

Realizacja w miesiącach: I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII Warunki pogodowe lub przyczyny techniczne niezależne od organizatora mogą uniemożliwić realizację prezentu.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejsce realizacji należy zabrać voucher prezentowy.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda terenowa Buggy OFF ROAD – Giżycko

Voucher umożliwia jazdę pojazdem Polaris RZR 570, której trasa rozciąga się w okolicach Giżycka. Miejsce dokładnej lokalizacji wyprawy zostanie ustalone w czasie rezerwacji. To niezwykłe przeżycie, które jest dedykowane jednej osobie i trwa przez pełne 2 godziny. Uczestnik będzie mógł poczuć moc i ekscytację prowadzenia pojazdu terenowego, eksplorując malownicze okolice Giżycka i zapierające dech w piersiach tereny OFF ROAD.

Przejażdżka Buggy OFF ROAD w Giżycku

Pojazd Polaris RZR 570 to dwuosobowy buggy z napędem 4x4. W trakcie przejażdżki miejsce pasażera zajmuje instruktor. By uczestniczyć w tej atrakcji, nie jest wymagane posiadanie prawa jazdy. Po odbyciu krótkiego szkolenia, osoba z prawem jazdy będzie mogła prowadzić pojazd w obecności instruktora. Osoba bez uprawnień będzie miała możliwość prowadzenia buggy, ale tylko na specjalnie wyznaczonym obszarze, z dala od dróg publicznych.

Czas trwania samej jazdy terenowej wynosi jedną godzinę, a druga godzina jest przeznaczona na powrót na miejsce startu. W ramach vouchera zapewniamy wynajem buggy, kaski, gogle ochronne oraz instruktora, który będzie monitorował przebieg przygody.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda odbywa się na zamkniętym torze specjalnie przygotowanym do użytku przez pojazdy terenowe. Przed rozpoczęciem przejażdżki uczestnik zostaje objęty krótkim szkoleniem, które pozwala osobie bez wcześniejszego doświadczenia z pojazdami tego typu nauczyć się podstaw prowadzenia buggy. W trakcie całego wydarzenia zapewniamy opiekę instruktora, który jest dostępny dla uczestnika także podczas jazdy. Kierowca otrzymuje odpowiedni kask ochronny i jest zabezpieczony pasami bezpieczeństwa podczas przejazdu.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji.

  • Przed jazdą uczestnik przejdzie krótkie szkolenie dotyczące jazdy i budowy pojazdu.

  • Atrakcja trwa 2 godziny (pierwsza godzina – jazda po bezdrożach, druga godzina – powrót na miejsce startu).

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.