1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Porsche 911 Carrera 4
  5. Jazda Porsche 911 Carrera 4 - Tor Kielce

Jazda Porsche 911 Carrera 4 - Tor Kielce

Wybierz lokalizację:
Cena: 799 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00006300

Miejsce realizacji

Tor Kielce, Wykień 95, 26-085 Miedziana Góra

Czas trwania

Zależy od wybranej ilości okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Porsche 911 Carrera 4 po Torze Kielce w Miedzianej Górze

Pozwól sobie na chwilę szaleństwa z unikatowym Porsche 911 Carrera 4, które już teraz możesz przetestować na profesjonalnym torze przeznaczonym do wyścigów pojazdów sportowych. Poczuj opór wiatru na szybie i moc silnika podczas przejażdżki wyjątkowym samochodem, który od lat zachwyca entuzjastów szybkiej jazdy.

Porsche 911 Carrera 4

Porsche 911 Carrera 4 i nuda to słowa, które nie występują razem w jednym zdaniu. Niemiecka myśl techniczna od lat zadziwia wszystkich interesujących się motoryzacją. Produkowany od sześciu dekad samochód w nowej i odświeżonej formie ponownie jest gotowy, by z mocą 385 KM zabrać uczestnika w wyjątkową podróż po wyścigowej pętli i dać się przetestować na licznych wirażach.

DANE TECHNICZNE:

PORSCHE 911 CARRERA 4

Prędkość max

291 km/h

Silnik

3 l

Przyśpieszenie do 100 km/h

4,2 sekundy

Moc

385 KM

Tor Kielce w Miedzianej Górze

Tor wyścigowy Kielce zlokalizowany jest pośród zielonych terenów województwa świętokrzyskiego. Mieści się on w Miedzianej Górze i stanowi miejsce idealne do przeprowadzania najróżniejszych eventów oraz imprez motoryzacyjnych, skupiających entuzjastów jazdy na czterech kółkach. Na pętli Toru Kielce na kierowców czekają liczne niespodzianki w postaci aż 14 zakrętów (7 lewych, 7 prawych). Dodatkową atrakcję stanowi najdłuższa na trasie prosta, mierząca aż 400 metrów długości. Sam pas jest szeroki na 10 metrów, dzięki czemu uczestnik ma szansę wyszaleć się testowanym sportowym samochodem.

Voucher na prezent

Niedługo po złożeniu zamówienia otrzymasz swój voucher (przybędzie on ta twój adres e-mail), który następnie powinieneś wydrukować. Inną opcją jest zakup vouchera tradycyjnego, który pakowany jest w elegancką kopertę i wysyłany pocztą pod wskazany adres. 

Bezpieczeństwo

O bezpieczny pobyt uczestników eventu na terenie obiektu dba sztab profesjonalnych pracowników, tworzących wykwalifikowane zaplecze techniczne oraz szkoloną kadrę instruktorską. Jazdy na torze odbywają się pod opieką instruktora, który zapoznaje przyszłego kierowcę sportowego auta z zasadami bezpieczeństwa, które należy zachowywać podczas przemierzania trasy. Następnie opiekun jako pasażer siada wraz z uczestnikiem w aucie i udają się oni na wspólny przejazd, tak aby instruktor był w każdej chwili zdolny do pomocy i udzielania wskazówek kierowcy.

Jak wygląda realizacja?

  • By zrealizować voucher, okaż go w biurze obsługi mieszczącym się przy torze.

  • Po zarejestrowaniu się poczekaj w pobliżu samochodów na swoją kolej na jazdę.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: